0

WOJAS telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-01-16 04:01:29
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 16:37:06
WOJAS telefon

Wybranie aktualnego numeru telefonu pozwoli na nawiązanie kontaktu z firmą WOJAS. Konsultacja z pracownikiem WOJAS pozwala na zapoznanie się z ofertą sklepu. Konsultanci są zawsze chętni do pomocy.

Kontakt telefoniczny WOJAS

Aby skontaktować się z obsługą klienta, należy wybrać numer telefonu. Numer telefonu jest dostępny na stronie i w wyszukiwarce numerów telefonów online. Numer telefonu jest zawsze dostępny online. Możliwy jest również kontakt drogą mailową z firmą WOJAS. Adres e-mail do firmy WOJAS można znaleźć na stronie numerów. Numery są tam pogrupowane i uporządkowane na liście.

Biuro obsługi klienta WOJAS

Kontakt z siedzibą WOJAS telefon

[email protected]

Kontakt z działem reklamacji WOJAS

+48 18 44 892 24

Adres e-mail: [email protected]

Godziny pracy reklamacji:

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

WOJAS kontakt ze sklepem internetowym

+48 18 44 892 25

Adres e-mail: [email protected]

Godziny pracy reklamacji:

W poniedziałki od 8:00 do 18:00

Od wtorku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00

Call Center WOJAS

 Skorzystanie z wyszukiwarki numerów online jest dobrym sposobem na uzyskanie fachowej pomocy udzielonej przez konsultanta firmy WOJAS. Klienci mogą również wybrać komunikację drogą mailową. Każdy z numerów do firmy WOJAS jest obsługiwany przez wykwalifikowanego pracownika chętnego, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz zapewnić pomoc klientom firmy WOJAS. Dzięki rozmowie z jednym z pracowników możliwe będzie złożenie reklamacji WOJAS zwroty lub sprawdzenie informacji na temat złożonego zamówienia. Możliwym jest również zadanie pytań dotyczących metod płatności, sposobu dostawy lub aktualnie obowiązującej oferty, lub promocji. Poprzez kontakt z pracownikiem WOJAS zarówno telefoniczny jak i mailowy klienci mają możliwość zamówienia aktualnego katalogu produktowego oraz zapisanie się do newslettera WOJAS. Sieć sklepów WOJAS aktualnie składa się z blisko 180 sklepów rozlokowanych na terenie całej Polski. Kontakt telefoniczny z przedstawicielami firmy WOJAS jest możliwy również dla klientów przebywających za granicą. Sklepy firmy znajdują się również w krajach takich jak Słowacja, Węgry czy Czechy. Oferta sklepu Wojas składa się między innymi z obuwia, galanterii skórzanej oraz pozostałych wykonanych z niebywałą dbałością o szczegóły akcesoriów.