0

TicketClub telefon

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-10-11 23:02:05
  • Data modyfikacji: 2022-08-04 11:56:36
TicketClub telefon

Uzyskaj kontakt w sprawach biletów do TicketClub. Konsultanci dostępni są dla klientów pod odpowiednimi adresami poczty elektronicznej. Telefon dla zainteresowanych do TicketClub.

TicketClub to serwis, na którym możliwy jest zakup wszelakich biletów. Możliwy jest zakup wejściówek na koncerty artystów, wydarzenia sportowe oraz wydarzenia kulturalne. Istnieje możliwość sprawdzenia na kalendarzu terminów wszystkich dostępnych koncertów. Po zakupie biletu może on być wysłany za pomocą poczty tradycyjnej lub w postaci biletu elektronicznego do domowego wydruku tak zwany TicketClub homeprint.

Kontakt TicketClub

Istnieje możliwość kontaktu z TicketClub głównie za pomocą adresu poczty elektronicznej. Przed kontaktem warto jednak skorzystać z udostępnionego zbioru najczęściej zadawanych pytań. TicketClub odpowiedziało na takie pytania, zatem istnieje możliwość, że klient znajdzie odpowiedź na swoje pytanie. Warto z tego skorzystać, gdyż zbyt duża ilość tych prostych zapytań wydłuży okres oczekiwania odpowiedzi konsultantów.

Telefon TicketClub

Dla klientów został udostępniony głównie kontakt za pomocą poczty elektronicznej. W przypadku chęci skorzystania z innej formy kontaktu takiej jak na przykład telefon TicketClub nie ma takiej możliwości. TicketClub telefon nie udostępniło do kontaktu na swojej stronie internetowej. Osoby preferujące kontakt telefoniczny niestety muszą skorzystać z dostępnej formy kontaktu. Adresy poczty elektronicznej dostępne są dla zainteresowanych. Jeśli serwis udostępni telefon TicketClub zostanie on zaktualizowany na stronie tak szybko jak to możliwe.

TicketClub telefon: …

E-mail TicketClub

Do kontaktu z TicketClub serwis udostępnił kilka adresów poczty elektronicznej. Każdy z nich służy do kontaktu w innym celu. W sprawach ogólnych oraz pytań dotyczących wydarzeń, biletów, działania strony internetowej należy wybrać adres e-mail: [email protected]. W przypadku chęci zakupu biletów dla osób niepełnosprawnych należy kierować wiadomości na adres e-mail: [email protected]. Istnieje jeszcze jeden adres e-mail w przypadku chęci uzyskania pomocy. Jeśli zaistniały problemy z zakupem biletów, działaniem serwisu internetowego, problemów z logowaniem, brakiem biletu mimo jego opłacenia lub innych należy wysłać wiadomość na adres e-mail: [email protected]. W kontakcie z TicketClub znajduje się jeszcze jeden adres e-mail. Jest to główny adres, na który powinno się wysyłać wiadomości nie związane z poprzednimi. Ogólny adres e-mail: [email protected].