Aerocool telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-09-04 04:07:13
  • Data modyfikacji: 2022-12-23 20:29:20
Aerocool telefon

Szukasz sposobu na kontakt z Aerocool? Poniżej umieszczone zostały możliwości kontaktu z firmą w tym także telefon Aerocool. Telefon Aerocool umożliwia na bezpośrednią rozmowę z pracownikiem firmy. Skorzystaj już dziś z telefonu Aerocool!

Aerocool telefon

Klienci mogą skontaktować się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy za pośrednictwem dostępnego poniżej telefonu Aerocool. Dzięki niemu mają możliwość na bezpośrednią rozmowę z pracownikami Aerocool oraz uzyskanie potrzebnych informacji dotyczących między innymi aktualnej oferty firmy. Konsultanci obsługujący telefon Aerocool mają dogłębną wiedzę i z pewnością udzielą osobom dzwoniącym odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości. Warto zaznaczyć, że na poniższej stronie internetowej podany został więcej niż jeden aktualny telefon Aerocool. Z tego powodu każdy z dostępnych poniżej numerów został odpowiednio opisany. Z pewnością ułatwi to klientom znalezienie właściwego kontaktu. Niestety, ale na chwilę obecną godziny funkcjonowania poniższych telefoniów Aerocool nie zostały podane na poniższej stronie internetowej. Zaleca się więc przed bezpośrednim kontaktem z pracownikami Biura Obsługi Klienta, sprawdzenie we własnym godzin aktywności telefonu Aerocool.

Telefon Aerocool Action S.A.: +48 22 332 16 00
Telefon Aerocool Action S.A.: +48 694 478 644
Telefon Aerocool Action S.A.: +48 694 478 643
Telefon Aerocool ABC Data S.A.: +48 22 676 09 00
fax: +48 22 614 16 16
Telefon Aerocool AB S.A.: +48 71 39 37 600
fax: +48 71 39 37 529

Kontakt Aerocool

Drugą z możliwości skontaktowania się z firmą Aerocool jest wysłanie wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Warto przed wysłaniem maila sprawdzić, czy w temacie podany został powód zgłoszenia, a w samej wiadomości klient dokładnie opisał trapiący go problem. Ułatwi to znacząco pracownikom Biura Obsługi Klienta znalezienie właściwego rozwiązania dla problemu klienta. Od momentu wysłania wiadomości w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych powinien zostać dostarczony mail zwrotny wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta firmy. Eksperci firmy Aerocool postarają się udzielić odpowiedzi na wszystkie nadesłane wiadomości w jak najkrótszym czasie.

E-mail Aerocool w sprawach sprzedaży: [email protected]
E-mail Aerocool w sprawach serwisu i magazynu: [email protected]
E-mail Aerocool w sprawach reklamy i marketingu: [email protected]

Dla osób preferujących bardziej tradycyjne metody kontaktu udostępniony został adres korespondencyjny, na który w formie listów klienci mogą przesyłać prośby o pomoc w danej sprawie. Warto jednak dodać, że wybierając tę metodę na kontakt z firmą, na odpowiedź ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta będzie trzeba poczekać znacznie dłużej.

Adres korespondencyjny Aerocool Action S.A.: Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno
Adres korespondencyjny Aerocool ABC Data S.A.: ul. Daniszewska 14, 03-230 Warszawa
Adres korespondencyjny Aerocool AB S.A.: ul. Europejska 4, 55-040 Magnice

Strona internetowa Aerocool

Na oficjalnej stronie internetowej Aerocool udostępniony został także formularz kontaktowy, dzięki któremu klient ma możliwość korespondencji z pracownikami firmy. Przed wysłaniem zgłoszenia formularz należy uzupełnić właściwymi danymi, wybrać temat zgłoszenia, a także opisać zaistniałą sytuację. Odpowiedź zwrotna powinna nadejść w przeciągu najbliższych dni roboczych.