Diabetyk24 telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-11-19 08:29:09
  • Data modyfikacji: 2022-12-14 21:55:54
Diabetyk24 telefon

Szukasz aktualnego sposobu na kontrakt z firmą Diabetyk24? Sprawdź poniższą stronę internetową. Zostały tu opisane wszelkie możliwe sposoby na kontakt z firmą w tym także telefon Diabetyk24. Telefon Diabetyk24 to źródło cennych informacji dla klientów.

Telefon Diabetyk24

Jednym z najlepszych i najszybszych sposobów na bezpośredni kontakt z firmą jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu Diabetyk24. Poprzez połączenie telefoniczne klienci mogą bezpośrednio od konsultanta Centrum Obsługi Klienta firmy dowiedzieć się o najnowszej ofercie firmy. Z pewnością eksperci dostępni pod telefonem Diabetyk24 udzielą także odpowiedzi na wszelkie pytania i niejasności dzwoniących. Należy także dodać, że godziny pracy, w jakich telefon Diabetyk24 jest dostępny, nie zostały podane na poniższej stronie internetowej. Przed bezpośrednim kontaktem z pracownikami Biura Obsługi Klienta Diabetyk24 należy we własnym zakresie zorientować się, w których godzinach telefon Diabetyk24 jest aktywny dla klientów.

Telefon Diabetyk24: +48 22 464 86 86

Kontakt Diabetyk24

Klienci mogą skorzystać także z innych opcji na kontakt z firmą. Jedną z nich jest wysłanie wiadomości poprzez dostępny poniżej adres poczty elektronicznej. Za jego pośrednictwem klienci mają możliwość bezpośredniej korespondencji z konsultantami Centrum Obsługi Klienta Diabetyk24. Wysyłając maila, należy pamiętać, żeby w tytule wiadomości zawrzeć powód, z jakim klient zwraca się do pracowników firmy, a w treści wiadomości dokładnie opisać sytuację. Uprości to w znaczny sposób pracę ekspertów Diabetyk24 nad znalezieniem odpowiedniego rozwiązania dla problemu klienta. Na odpowiedź zwrotną ze strony Biura Obsługi Klienta firmy trzeba będzie poczekać około kilku dni roboczych.

E-mail Diabetyk24: [email protected]

Klasyczną opcją na kontakt z firmą jest skorzystanie z adresu korespondencyjnego. Tak jak w przypadku wysłania wiadomości poprzez pocztę mailową klient w liście powinien, jak najbardziej szczegółowo przedstawić całą sprawę, z jaką pisze do firmy. Warto jednak wspomnieć, iż w przypadku tej metody na odpowiedź zwrotną będzie trzeba poczekać znacznie dłużej niż przy wyborze innej opcji na kontakt z działem obsługi klienta Diabetyk24. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca dobrze jest skorzystać z podanego powyżej telefonu Diabetyk24.

Adres korespondencyjny Diabetyk24

Diabetyk24 Sp. z o.o.
ul. Silnikowa 21
02-495 Warszawa