KRUS telefon

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2018-10-04 10:14:49
  • Data modyfikacji: 2022-09-28 10:56:25
KRUS Telefon

KRUS Telefon - Kontakt z Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Uzyskaj pomoc w wypełnieniu formularzu i wniosków. Aktualne dane kontaktowe.

KRUS kontakt

KRUS inaczej Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego umożliwia kontakt dla osób, które potrzebują uzyskać pomocy związanej z formularzami i wnioskami związanymi z ubezpieczeniem społecznym. Możliwy jest kontakt zarówno z centralą, jak i oddziałami w różnych miastach. KRUS telefon obsługuję przez centrale oraz pracowników konkretnych placówek. Możliwe jest również wysłanie wiadomości e-mail do prezesa. KRUS dane kontaktowe umieszcza na swojej stronie. Można tam znaleźć kontakt zarówno do centrali, jak i do placówek.

KRUS telefon

KRUS telefon można uzyskać w przypadku gdy potrzebna jest pomoc między innymi przy wypełnianiu wniosków. Dodatkowo możliwe jest skorzystanie z numeru kontaktowego do konkretnej placówki, aby zapytać o szczegóły dotyczące formularza. Dane kontaktowe KRUS umieszcza na swojej stronie, gdzie można znaleźć również dane do konkretnych placówek.

KRUS telefon centrala 22 592 65 90

KRUS e-mail

Kontakt KRUS umożliwia również poprzez wysłanie wiadomości drogą elektroniczną. Możliwe jest zadanie pytania z zakresu świadczenia usług KRUS. Wiadomości mogą być wysyłane, gdy dana sprawa wymaga dokładnej analizy tematu. W prostszych przypadkach szybszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie KRUS telefon. KRUS e-mail do każdego z działów udostępnia na swojej oficjalnej stronie.

KRUS e-mail sekretariat prezesa [email protected]

KRUS adres

Odwiedzenie KRUS możliwe jest poprzez umieszczone na stronie KRUS dane kontaktowe. Jest to najlepszy sposób na pozyskanie informacji z danego tematu świadczenia usług KRUS. Wystarczy wejść na oficjalną stronę i znaleźć nazwę miasta odpowiadającego najbliższej lokalizacji.

KRUS adres centrali
al. Niepodległości 190, 00-608 Warszawa