Telefon PlayStation

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-10-13 05:05:20
  • Data modyfikacji: 2022-08-23 16:39:29
Telefon PlayStation

Już dziś połącz się z biurem obsługi klienta za pomocą telefonu PlayStation i otrzymaj dodatkową pomoc. Telefon PlayStation dostępny jest na stronie.

Telefon PlayStation obsługiwany jest przez wykwalifikowanych konsultantów, którzy pomogą rozwiązać problemy związane ze sprzętem, kontem grami oraz łącznością. Pomoc techniczna jest dostępna natychmiastowo w celu polepszenia jakości usług, jakie oferuje PlayStation.

PlayStation telefon

Telefon PlayStation: 22 397 89 24
Biuro Obsługi Klienta PlayStation jest dostępne pod podanym numerem telefonu PlayStation i działa w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:30.

E-mail: [email protected]

Pomoc techniczna PlayStation działa także pod podanym adresem mailowym.

PlayStation wsparcie

PlayStation daje także klientom ich produktów support techniczny, który dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej PlayStation. Dzięki dostępnym instrukcjom działania w konkretnych sytuacjach pomoc techniczna może zadziałać w ekspresowym tempie. Stworzony asystent wirtualny online zawsze pomaga użytkownikom w przypadkach utraty konta PlayStation. Pomoc asystenta dostępna jest tylko i wyłącznie w języku angielskim. Telefon PlayStation aktualnie nie jest osiągalny. Warto jest więc skorzystać z innych form kontaktu z firmą PlayStation jeśli przytrafi nam się problem ze sprzętem czy kontem przez nich oferowanymi.