0

Telefon Filharmonia Łódzka

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2020-03-06 06:38:15
  • Data modyfikacji: 2022-09-22 12:06:05
Filharmonia Łódzka Telefon

Filharmonia Łódzka telefon - kontakt z instytutem kultury w Łodzi. Zamów Bilety online. Szczegóły repertuaru. Numer do sekretariatu oraz kasy biletowej

Filharmonia Łódzka kontakt

Filharmonia Łódzka jest instytucją kultury oficjalnie utworzoną przez zarządzenie Ministra Kultury i Sztuki z dni 21 listopada 1949 roku. Pieczę nad Filharmonia sprawuję Marszałek Województwa łódzkiego. Pierwszy koncert orkiestry symfonicznej odbył się 17 lutego 1915 roku.

Filharmonia Łódzka umożliwia kontakt dla słuchaczy. Możliwe jest skorzystanie  numeru do kasy biletowej i zakup biletów z wyprzedzeniem. Dodatkowo w celu zadania pytań odnośnie edukacji dla dzieci i młodzieży można wykorzystać Filharmonia Łódzka telefon kontaktowy dostępny na stronie. Aby jednak skontaktować się z placówką drogą elektroniczną, możliwe jest wysłanie wiadomości na adres e-mail Filharmonia Łódzka. Osoby zainteresowane mogą również odwiedzić placówkę osobiście i zadań pytania w biurze lub kasie biletowej.

Filharmonia Łódzka telefon

Po wejściu na oficjalną stronę w zakładkę kontakt dostępne jest wiele danych kontaktowych. Filharmonia Łódzka telefon obsługuję przez kasę biletową oraz biuro obsługi słuchacza. Dodatkowo możliwy jest kontakt z innymi działami placówki oraz bezpośrednie z samym zarządem instytutu.

Filharmonia Łódzka telefon kasa biletowa 42  664 79 79

Biuro obsługi słuchacza 42 664 79 99

E-mail Filharmonia Łódzka

W celu zakupu biletów online pomocy technicznej lub chęci uzyskania odpowiedzi na pytania związane z działaniem placówki, możliwe jest skorzystanie z podanych na stronie danych kontaktowych e-mail Filharmonia Łódzka.

Filharmonia Łódzka adres e-mail
[email protected]

Filharmonia Łódzka kasa biletowa e-mail
[email protected]

Filharmonia Łódzka dane kontaktowe

Odwiedzając placówkę osobiście możliwa jest rozmowa z odpowiednimi osobami udzielającymi pomocy. Najlepszym sposobem jest wcześniejsze poinformowanie o takiej wizycie i umówienie się na konkretną godzinę. Filharmonia Łódzka dane kontaktowe znajdują się na stronie.

Filharmonia Łódzka adres
ul. Narutowicza 20/22, 90-135 Łódź