0

AOK telefon

  • Kategoria: ubezpieczenia

  • Data publikacji: 2020-01-16 01:30:32
  • Data modyfikacji: 2022-09-02 15:46:23
AOK telefon

Skontaktuj się z firmą AOK dzięki dostępnemu na stronie internetowej numerowi telefonu AOK. Dzięki niemu możliwe jest uzyskanie wszelkich informacji dotyczących usług firmy AOK.

AOK co to jest i jak powstało?

Pełna nazwa AOK to Allgemeine Ortskrankenkasse. Jest to niemiecka firma zajmująca się ubezpieczeniami, której początki sięgają roku 1884. Prezesem całego przedsiębiorstwa od 1 stycznia 2022 roku została Carola Reimann, a jej zastępcą na stanowisku wiceprezesa został Jens Martin Hoyer. Sama firma AOK działa nie tylko na terenie Niemiec, ale także i w innych krajach Europy takich jak Holandia, a także Francja.

AOK ubezpieczenia zdrowotne

Przeprowadzka z dotychczasowego miejsca zamieszkania do innego kraju, często powoduje wiele stresu i niepotrzebnych negatywnych emocji. Jest wiele ważnych spraw, o których trzeba pamiętać i załatwić je jak najszybciej. Warto wiedzieć, że w Niemczech każda osoba indywidualnie wybiera sobie kasę chorych. Każdy ceniący sobie opiekę zdrowotną obywatel Niemiec z pewnością wybrał AOK. Dobrze jest więc zaraz po przyjeździe do kraju wykupić ubezpieczenie społeczne. Z pewnością będzie ono dobrą inwestycją w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów zdrowotnych.

AOK Nordost numer telefonu kontaktowego w języku polskim

Numer telefonu AOK dostępny jest pod podanymi poniżej w artykule numerami za pośrednictwem darmowej infolinii dla klientów. Pierwszy z nich jest przeznaczony wyłącznie do użytku osób, które aktualnie przebywają na terenie Niemiec.

Numer telefonu AOK: 0800 2650 80 26575

W przypadkach połączenia z numerem telefonu AOK, które wykonane są przez klienta znajdującego się na terenie Polski, zostanie naliczona odpowiednia opłata wynosząca ustaloną przez operatora sieci stawkę.

Numer telefonu AOK: +49 331 2772 26575

Numer telefonu AOK możliwy jest do uzyskania przez klientów także poprzez wypełnienie formularza kontaktowego. Jest on umieszczony na dedykowanej stronie internetowej ubezpieczyciela AOK. W odpowiednie pola należy wpisać dane osobowe klienta, a w polu wiadomości opisać problem, z jakim boryka się klient, bądź zadać pytanie związane bezpośrednio ze świadczonymi przez firmę usługami.

Porady AOK w języku polskim

Kontakt AOK we Frankfurcie nad Odrą

Adres: Rudolf-Breitscheid-Str. 13
Godziny otwarcia: Numer telefonu AOK dostępny jest w poniedziałek, środę oraz piątek w godzinach od 9:00 do 13:00, a także we wtorki oraz w czwartki w godzinach od 9:00 do 18:00.

Kontakt AOK w Guben

Adres: Sprucker Straße 28
Godziny otwarcia: Numer telefonu AOK dostępny jest w poniedziałki w godzinach od 9:00 do 13:00, a także we wtorki oraz w czwartki w godzinach od 9:00 do 13:00 i od 14:00 do 18:00.