0

Familienkasse telefon

  • Kategoria: ubezpieczenia

  • Data publikacji: 2019-01-03 14:12:16
  • Data modyfikacji: 2022-11-16 22:35:45
Familienkasse telefon

Familienkasse telefon kontaktowy, Familienkasse telefon w języku polskim. Familienkasse kontakt przez internet. Konsultacja telefoniczna z Familienkasse

Telefon Familienkasse

Familienkasse to niemiecka firma, która zajmuje się głównie przyznawaniem rodzinie zasiłków. Jednostka swoje usługi realizuje w ponad stu piętnastu niemieckich lokalach, a także w formie elektronicznej. Warto wiedzieć, że Telefon Familienkasse pozwala uzyskać kontakt z firmą. Interesanci, którzy chcą, uzyskać kontakt telefoniczny z głównym oddziałem firmy mogą skorzystać z numeru telefonu, jakim jest: 0800 4 555530. Można to zrealizować wyłącznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. Główny oddział Familienkasse mieści się w Niemczech, co za tym idzie, cała rozmowa prowadzona jest w niemieckim języku. Oczywiście istnieje również możliwa skorzystania z polskiego numeru telefonu do Familienkasse. Jest nim:  +49 39 73 202 209. Należy pamiętać, że Familienkasse telefon w języku polskim obsługiwany jest przez pracowników firmy w dni robocze w godzinach 9:00-16:00. 

Familienkasse kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Kontakt z Familienkasse zainteresowane osoby mogą uzyskać również za pośrednictwem poczty elektronicznej. Firma na głównej stronie internetowej oferuje petentom również czat online z realnymi pracownikami biura obsługi. Aby omówić ważną sprawę, jaką jest na przykład przyznanie kindergeld, można umówić się na dwudziestominutową darmową konsultację telefoniczną. Aby to zrealizować, należy na stronie internetowej w kalendarzu wybrać odpowiedni dzień oraz godzinę.