Telefon Generali Polska Ubezpieczenia

  • Kategoria: ubezpieczenia

  • Data publikacji: 2018-05-03 18:47:26
  • Data modyfikacji: 2022-08-05 11:19:46
Telefon Generali Polska

Generali telefon jest dostępny na stronie poniżej. Telefon Generali jest dostępny całodobowo i jest zawsze aktualny.

Generali telefon

Na stronie poniżej znajduje się Generali telefon. Dostępny 24/7 online i aktualny telefon Generali to dobry sposób na kontakt z biurem Generali. Kontakt telefoniczny to najszybszy sposób na uzyskanie informacji dotyczących ubezpieczeń OC i AC. Rozmowa z agentem Generali to również zdalne wykupienie ubezpieczenia w dobrej cenie. Generali zapewnia szeroką ofertę ubezpieczenia AC, OC i NNW, na samochód, dom, podróże i wiele innych. Aby skontaktować się z pracownikami Generali warto wykorzystać zapewnione przzez wyszukiwarkę numerów telefonu online dane kontaktowe.

Generali kontakt

Aby skontaktować się z Generali warto wykorzystać numery telefonu poniżej. Call Center Generali jest dostępne dla klientów w określonych godzinach w których pracują konsultanci Generali. Generali udostępnia klientom kilka numerów telefonu. Poniżej znajdują się dane kontaktowe.

Telefon: 913 913 913

Kontakt Generali - Szkody
Adres e-mail: [email protected]

Kontakt Generali - Polisa
Adres e-mail: [email protected]

Generali oferta

Skorzystanie z oferty Generali to gwarancja wysokiego standardu obsługi i konkurencyjnych cen. Firma oferuje swoim klientom wykupienie polisy OC, AC na samochód, dom oraz wiele innych rzeczy. Kontakt telefoniczny to również możliwość zgłoszenie szkody Generali telefon. Kontakt telefoniczny to również możliwość przedłużenia aktualnej polisy ubezpieczeniowej. Pracownicy linii telefonicznej przedstawią ofertę i pomogą dopełnić formalności w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Najszybszy sposób na uzyskanie kontaktu do Generali to wyszukiwarka numerów telefonu online.