0

Telefon Compensa Ubezpieczenia

  • Kategoria: ubezpieczenia

  • Data publikacji: 2019-06-20 07:07:07
  • Data modyfikacji: 2022-09-19 09:52:41
Telefon Compensa

Compensa Telefon - Ubezpieczenia na życie, mieszkania, polisa komunikacyjna. Skontaktuj się z ubezpieczycielem. Znajdź aktualny numer na stronie.

Compensa kontakt

Compensa swoją działalność rozpoczęła w 1997 roku. Jest to firma zajmująca się ubezpieczeniami, która swoją ofertę kieruję do klientów indywidualnych, małych oraz średnich firm, oraz dla klientów korporacyjnych. Compensa ubezpieczenie na życie, czy mieszkanie można sprawdzić na oficjalnej stronie ubezpieczyciela.

Compensa kontakt umożliwia na kilka sposobów. Najprostszym sposobem na uzyskanie informacji jest wykorzystać Compensa telefon obsługiwany przez konsultantów ubezpieczyciela. Kolejno można skorzystać z adresu e-mail Compensa, podanego na stronie lub wykorzystać odpowiedni formularz kontaktowy, w zależności od rodzaju problemu.

Compensa telefon

Aby uzyskać poradę od firmy, w pierwszej kolejności można wykorzystać telefon Compensa. Aby uzyskać pomoc konsultanta, wystarczy zadzwonić pod numer, znajdujący się na oficjalnej stronie. Compensa telefon obsługuję od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 18:00.

Compensa telefon informacje o ubezpieczeniach majątkowych:
22 501 61 00 

Compensa informacje o ubezpieczeniach na życie:
22 867 66 67

Compensa online

Compensa kontakt online możliwy jest za pośrednictwem udostępnionego na stronie adresu e-mail. Dodatkowo odwiedzając stronę ubezpieczyciela, można skorzystać z formularza kontaktowego. W przypadku korzystania z formularza ważne jest, aby wybrać odpowiedni temat problemu. Dodatkowo pod każdym z formularzy jest napisane szczegółowo jakie dokumenty będą wymagane do wysłania wiadomości.

Compensa telefon informacje o ubezpieczeniach majątkowych:
[email protected]

Compensa informacje o ubezpieczeniach na życie:
[email protected]

Zgłoszenia szkody lub roszczenia:
zgloszenie.compensa.pl

Compensa dane kontaktowe

W przypadku chęci wysłania anonimowego zgłoszenia, dostępny jest na stronie adres do korespondencji Compensa

Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group
Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group
Aleje Jerozolimskie 162, 02-342 Warszawa