Wiener telefon

  • Kategoria: ubezpieczenia

  • Data publikacji: 2019-04-18 21:39:16
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 16:55:57
Wiener telefon

Kontakt telefoniczny Wiener możliwy poprzez numer dostępny na stronie. Aktualny numer telefonu Wiener dla klientów. Infolinia telefoniczna Wiener.

Wiener kontakt

Kontakt Wiener możliwy jest między innymi poprzez telefon Wiener. Zgłaszanie wszelkich szkód dostępne jest poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wymagane dane kontaktowe oraz wiadomość do konsultantów Biura Obsługi Klienta. Odpowiednio wypełniony formularz kontaktowy można wysłać do pracowników Wiener. 

Wiener kontakt online realizuje także poprzez pocztę elektroniczną. Wszelkie wiadomości należy wysyłać na adres e-mail [email protected]. Konsultanci z Biura Obsługi Klienta starają się odpowiadać na wszelkie pytania wysyłane przez klientów tak szybko, jak jest to tylko możliwe. 

Centralne biuro Wiener położone w Polsce ma swoją siedzibę w Warszawie na ulicy Wołoskiej 22 A.

Kontakt Wiener możliwy jest również, używając czatu online z konsultantem Biura Obsługi Klienta w aplikacji Messenger.

E-mail: [email protected]

Adres:
Centrala Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group
ul. Wołoska 22 A, 02-675 Warszawa

Telefon Wiener

Telefon Wiener działa jedynie w wybranych godzinach. Konsultanci nie obsługują połączeń przychodzących na telefon Wiener przez całą dobę. Aby skontaktować się  z Wiener, należy wybrać odpowiedni numer kontaktowy prowadzący na telefon Wiener. Warto jest zadzwonić na telefon Wiener, aby uzyskać dokładne informacje, które dotyczą aktualnej oferty ubezpieczeniowej.

Telefon (infolinia): (22) 469 69 69
Telefon (ubezpieczenie samochodu): 22 501 33 33
Telefon (ubezpieczenie domu): 22 522 86 36