0

Techniker Krankenkasse polska telefon

  • Kategoria: ubezpieczenia

  • Data publikacji: 2020-02-23 10:53:51
  • Data modyfikacji: 2022-07-25 15:55:57
Techniker Krankenkasse polska telefon

Numer telefonu dostępny jest na stronie Techniker Krankenkasse. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy oraz informacji na temat Techniker Krankenkasse. Dane kontaktowe do Techniker Krankenkasse podane na stronie infolinii.

Techniker Krankenkasse kontakt

Techniker Krankenkasse jest to jedna z największych kas chorych (firm ubezpieczenia zdrowotnego) w Niemczech, skupiających w sumie 10,6 mln ubezpieczonych. Została założona 3 sierpnia 1884 w Lipsku pod nazwą Eingeschriebene Hilfskasse für Architekten, Ingenieure und Techniker Deutschlands. Obecnie zatrudnia 11 300 pracowników. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Hamburgu. Ubezpiecznie w Techniker Krankenkasse korzystają dzięki leczeniu według najnowszych standardów naukowych. W wielu europejskich krajach Techniker Krankenkasse podpisała specjalne umowy ze szpitalami. Po przedłożeniu karty zdrowia TK-Gesundheitskarte klienci otrzymują wszystkie niezbędne świadczenia medyczne.

Chcąc skontaktować się z Techniker Krankenkasse możliwe jest przesłanie zapytania na adres elektronicznej poczty internetowej [email protected]. Wszelkie zapytania należy przesyłać w języku niemieckim lub angielskim.

Techniker Krankenkasse telefon +49 40 - 46 06 62 300

Dostępna jest również linia telefoniczna Techniker Krankenkasse. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne na podany numer telefonu +49 40 - 46 06 62 300. Konsultanci obsługują linię telefoniczną jedynie w języku niemieckim lub angielskim. Warto zapoznać się z godzinami, w których konsultanci odbierają przychodzące połączenia. Przed jakąkolwiek próbą kontaktu zaleca się przeczytać specjalnie przygotowaną przez zaawansowanych konsultantów sekcję FAQ, która zawiera najczęściej zadawane przez klientów pytania. Kontakt telefoniczny jest najszybszą metodą kontaktu z ubezpieczycielem Techniker Krankenkasse.