0

ACME telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2020-04-17 06:38:24
  • Data modyfikacji: 2022-12-16 14:05:24
ACME telefon

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualne sposoby na kontakt z ACME? Na poniżej stronie internetowej przedstawione zostały wszelkie dostępne sposoby na kontakt z firmą w tym także telefon ACME. Wypróbuj telefon ACME już dziś i zdobądź niezbędne informacje!

Co to jest ACME

Znak towarowy ACME jest częścią Grupy ACME, czyli grupy spółek o litewskim kapitale, zajmującej się handlem hurtowym oraz naprawą wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych, tworzeniem i dystrybucją filmów, a także produkcją produktów niszowych. Grupę spółek utworzono w 1993 r.

ACME telefon

Jedną z opcji na kontakt z pracownikami Biura Obsługi Klienta jest skorzystanie z dostępnego na poniższej stronie telefonu ACME. Dzięki niemu klienci mają możliwość na bezpośrednią rozmowę z konsultantami firmy ACME. Podczas telefonicznej rozmowy możliwe jest otrzymanie wszelkich aktualnych informacji dotyczących aktualnej  oferty ACME. Pracownicy odpowiedzialni za obsługę telefonu ACME mogą także udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania, czy też wątpliwości osób dzwoniących. Warto także wspomnieć, że telefon ACME dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00.

Telefon ACME: +370 37 568000

Kontakt ACME

Istnieją także i inne sposoby dla klientów chcących skontaktować się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta ACME. Jednym z nich jest wysłanie wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Dobrze by było, aby w takiej wiadomości zawarty był temat sprawy, z jaką klient zwraca się o pomoc, a także dokładnie opisanie danego problemu. Podanie jak największej ilości przydatnych informacji z pewnością ułatwi ekspertom Centrum Obsługi Klienta ACME na szybsze i łatwiejsze znalezienie odpowiedniego rozwiązania. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów firmy ACME powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail ACME: [email protected]