0

Pomelody kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2022-10-26 11:10:12
  • Data modyfikacji:
Pomelody kontakt

Dane kontaktowe Pomelody, obsługa klienta przez telefon Pomelody. Możliwość skontaktowania się z Pomelody pod numerem infolinii sklepu. Pomelody kontakt.

Kontakt Pomelody

Pomelody to sklep zajmujący się sprzedażą produktów przeznaczonych dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych. Dzięki Pomelody można kupić wiele produktów potrzebnych dziecku np. rymowanki, audio-bajki, karty edukacyjne, gry oraz wiele więcej. Chcąc skontaktować się z Pomelody zachęca się do skorzystania z formularza kontaktowego, e-maila, adresu, a także za pomocą numeru telefonu. Formularz kontaktowy, który znajduje się na stronie internetowej Pomelody daje możliwość uzyskania szybkiego kontaktu. Arkusz może okazać się pomocny w różnych sytuacjach np. przy problemach w realizacji płatności. W załączniku przesyłanej wiadomości należy zawrzeć: informacje na temat problemu, własny e-mail. Możliwość skontaktowania się z Pomelody istnieje, także za pomocą adresu e-mail podanego na stronie oraz poniżej: [email protected]. Pomelody kontakt umożliwia także przy zamówieniach z obiorem własnym. W takim przypadku pomocy udziela pracownik pod podanym poniżej adresem.

Adres: ul. Wiosenna 130-237 Kraków

Pomelody telefon

Telefoniczny kontakt z Pomelody można nawiązać również za pomocą biura obsługi klienta. Obsługiwany przez Pomelody telefon działa pod numerem 791 391 591.  Skontaktować się z obsługą klienta można w godzinach 9:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku. Pytania mogą dotyczyć różnych kwestii np. paczek, produktów itp. 

Telefon: 791 391 591

Warto także pamiętać, że za połączenie telefoniczne z Pomelody mogą być pobierane koszty. Koszty są pobierane w zależności od operatora