0

P4 PLAY telefon

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2018-10-31 00:28:24
  • Data modyfikacji: 2022-09-13 13:09:30
P4 PLAY telefon

Play P4 kontakt - skontaktuj się w sprawie nowej oferty sieci Play. Przenieś swój numer. Aktualne dane kontaktowe do Play dostępne na stronie

P4 Play Kontakt

Play - sieć komórkowa nadawana w Polsce od 2007 roku. W 2019 roku sieć miała ponad 15 mln aktywnych kart SIM, co czyniło ją wówczas największym operatorem w Polsce. Promocje Play, telefony komórkowe, laptopy i oferty Play na oficjalnej stronie internetowej.

Aby uzyskać pomoc techniczną Play lub skontaktować się z konsultantem, możesz skorzystać z jednej z metod kontaktu dostarczonych przez Twojego operatora. Pomoc jest dostępna w języku polskim i ukraińskim. Warto dodać, że Play obsługuje również klientów z Azji. Kontakt można nawiązywać wykorzystując P4 Play telefon podany na stronie internetowej, czatu na żywo, aplikacji Play24 i adresu pocztowego. Możesz również odwiedzić jeden ze stałych salonów. W tym celu na stronie internetowej operatora dostępna jest wyszukiwarka najbliższych salonów w okolicy.

Play P4 telefon

W celu uzyskania informacji na temat ofert bieżącej umowy czy zmiany planu aktualnego abonamentu jest możliwość zadzwonić do sieci Play. P4 Play telefon obsługuję przez konsultantów i jest dostępny zarówno dla osób fizycznych, jak i klientów biznesowych.

Klienci indywidualni  P4 Play telefon:

790 500 500

Klienci biznesowi P4 Play telefon:

790 600 600

Kontakt Play online

By skontaktować się z P4 Play online, wystarczy wybrać jedną z dostępnych opcji. Na stronie dostępny jest czat online Play, który jest bezpłatny i możliwy dla klientów oraz osób planujących korzystać z usług Play. Kolejnym sposobem jest wypełnienie formularza kontaktowego lub w przypadku osób posiadających konto w Play, możliwe jest wykorzystanie aplikacji Play24 w celu kontaktu z pomocą techniczną. Ostatnim sposobem, który jest najbardziej popularny to wykorzystanie adres e-mail Play P4  [email protected]

Play P4 dane kontaktowe

Najlepszą metodą na skorzystanie z porad odnośnie umowy czy świadczonych usług jest odwiedzenie jednej z placówki sieci. Play salony posiada w całej Polsce, aby sprawdzić dokładne lokalizacje oraz placówki Play znajdujące się w pobliskiej lokalizacji wystarczy na oficjalnej stronie sprawdzi listę dostępnych salonów.

Dane kontaktowe Play:
Wynalazek 1
02-677 Warszawa
korespondencja z dopiskiem „Dane osobowe”