0

BookBeat telefon

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2018-11-16 18:31:27
  • Data modyfikacji: 2022-08-02 16:28:55
BookBeat telefon

Skontaktuj się z serwisem streamingowym BookBeat. Aktualne dane kontaktowe do Biura Obsługi Klienta BookBeat. Telefon BookBeat dla klientów serwisu. Sprawdź audiobooki i e-booki dostępne w BookBeat.

BookBeat to serwis internetowy posiadający tysiące audiobooków oraz e-booków w swoim asortymencie. Możliwy jest zakup subskrypcji dla klientów dający do nich dostęp. Istnieją 3 różne rodzaje abonamentów. Abonamenty różnią się tym, ile godzin można słuchać audiobooków w miesiącu. Najtańsza opcja zaczyna się już od 19,99 zł za miesiąc. Istnieje również abonament

Kontakt BookBeat

Kontakt z BookBeat możliwy jest na wiele sposobów. Udostępniony został zbiór odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W przypadku pytania warto skorzystać z listy w celu znalezienia odpowiedzi na pytanie. Jeśli brak jest interesującego klienta pytania lub jest ono niewystarczające, warto skorzystać z innych form kontaktu. Jedną z nich jest formularz kontaktowy dostępny dla zainteresowanych. Aby skontaktować się poprzez formularz, należy podać takie dane jak adres e-mail, temat pytania, treść pytania oraz wybrać z listy czego będzie dotyczyć pytanie. Dzięki temu pytania są lepiej sortowane, co zapewnia szybsze uzyskanie odpowiedzi od konsultantów. Główną opcją kontaktu z BookBeat są wiadomości e-mail. Adres poczty elektronicznej został udostępniony dla zainteresowanych na stronie internetowej BookBeat. W przypadku chęci kontaktu z Biurem Obsługi Klienta należy wysłać wiadomość na adres: [email protected]. Istnieje również drugi adres poczty elektronicznej i jest on przeznaczony do wszelakich innych pytań niezwiązanych z Biurem Obsługi Klienta. Wiadomości należy kierować na adres: [email protected].

Telefon BookBeat

Zwykle oprócz adresu poczty elektronicznej do Biura Obsługi Klienta oraz możliwości wypełnienia i wysłania formularza kontaktowego zostaje udostępniony numer telefonu do BOK. Jednak w tym przypadku jest inaczej. BookBeat telefon nie udostępniło na swojej stronie internetowej. Klienci nie mają możliwości kontaktu za pomocą telefonu BookBeat. Infolinia telefoniczna BookBeat nie jest prowadzona. W przypadku aktualizacji danych i podania przez BookBeat telefon, informacja ta zostanie niezwłocznie zmieniona na stronie. Obecnie do dyspozycji klientów pozostaje jedynie opcja kontaktu za pomocą formularza kontaktowego oraz adresu e-mail BookBeat.

Telefon BookBeat: ...