Disney+ telefon

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2019-01-11 10:08:01
  • Data modyfikacji: 2022-08-04 17:03:53
Disney+ telefon

Uzyskaj aktualne dane kontaktowe do Disney+. Konsultanci Disney+ dostępni dla zainteresowanych klientów za pośrednictwem różnych form kontaktu. Telefon Disney+ dla klientów serwisu streamingowego.

Co to Disney+

Disney+ to usługa streamingu filmów na życzenie. Istnieje możliwość wykupienia abonamentu, który upoważnia do oglądania wszystkich dostępnych pozycji. Do dyspozycji klient ma możliwość wykupienia subskrypcji miesięcznej za 28,99 zł za miesiąc oraz rocznej w wysokości 289,90 zł za cały rok. Dzięki zakupowi na cały rok można zaoszczędzić koszt dwóch miesięcy, czyli niecałych 60 zł. Na platformie znaleźć można szereg filmów produkcji jak na przykład Disney, Marvel, Pixar i wiele więcej. Disney+ dostępny jest na wielu urządzeniach w tym telewizorach, komputerach, telefonach i konsolach. Witryna jest własnością The Walt Disney Company Limited.

Kontakt Disney+

Na stronie internetowej Disney+ znaleźć można zakładkę z najczęściej zadawanymi pytaniami. Znajdują się tam również odpowiedzi do tych pytań przygotowane przez Disney+. Dzięki temu w przypadku pytań warto przejrzeć listę w celu znalezienia odpowiedzi na nurtujące pytania. Niestety Disney+ nie udostępnia formularza kontaktowego dla klientów. Na stronie internetowej Disney+ nie został on udostępniony. Nie ma możliwości skontaktowania się z konsultantem w ten sposób. Brak jest również adresu poczty elektronicznej na stronie Disney+. W przypadku kontaktu elektronicznego z Disney+ jest to niemożliwe.

Adres polskiej siedziby Disney 
Al. Armii Ludowej 26 
00-609 Warszawa.

Telefon Disney+

W przypadku chęci kontaktu z Biurem Obsługi Klienta Disney+ nie został podany numer telefonu na stronie do konsultantów. Nie ma możliwości skontaktowania się z usługą Disney+. W przypadku polskiej siedziby w Warszawie został udostępniony telefon Disney+. Disney+ telefon do siedziby w Warszawie można znaleźć na internecie. Telefon Disney+ do kontaktu to: +48 22 579 33 55.