GOG telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-11-08 13:42:38
  • Data modyfikacji: 2022-08-23 12:06:18
GOG telefon

Skontaktuj się z GOG w sprawie platformy oraz gier. Aktualne dane kontaktowe do GOG znajdują się na stronie internetowej. Uzyskaj pomoc od konsultantów GOG.

Co to jest GOG?

GOG jest to platforma stworzona przez firmę CD Projekt. Dzięki niej gracze mają możliwość zakupu gier komputerowych. Jest to dystrybucja cyfrowa wyselekcjonowanych najlepszych na rynku pozycji. Jest jedną z lepszych platform gier komputerowych obok Steam oraz Epic Games. Firma CD Projekt stworzyła również aplikacje, która pozwala na integrację wszystkich najpopularniejszych platform z grami w jedną.

Co to jest GOG Galaxy?

GOG Galaxy stworzona przez firmę aplikacja, która dzięki integracji z wieloma innymi platformami z grami komputerowymi takimi jak Steam, Epic Games, Uplay oraz GOG znacznie ułatwia dostęp do gier, kontakt ze znajomymi z różnych platform. Aplikacja tworzy zintegrowaną wspólną platformę dla całej kolekcji gracza z jego platform.

Kontakt GOG

Niestety do GOG nie ma udostępnionych zbyt wielu możliwości kontaktu. Przed wysłaniem wiadomości warto przejrzeć Centrum Pomocy GOG, w którym znajdują się odpowiedzi na liczne pytania związane z platformą, grami, promocjami lub kontem w GOG. Jeśli nie ma tam odpowiedzi na interesujące klienta pytanie, można skorzystać z kontaktu do członków Działu Pomocy. Początkowo otwierany jest czat z botem, który pomaga w znalezieniu rozwiązania. Jeśli jednak jego pomoc okaże się bezużyteczna, nastąpi przekierowanie do kontaktu z konsultantami. Jest to jedyna opcja kontaktu z GOG dla klientów.

Telefon GOG

W przypadku osób preferujących kontakt telefoniczny nie ma takiej możliwości. GOG na swojej stronie nie udostępniło telefon GOG. Jeśli GOG telefon poda dla klientów do kontaktu, zostanie on jak najszybciej zaktualizowany na stronie. Jednak jak na razie telefon GOG nie jest dostępny, a zainteresowani kontaktem muszą skorzystać z innej dostępnej formy na przykład z czatu online. W przypadku adresu poczty elektronicznej również nie została podana. Na stronie nie da się znaleźć telefon GOG ani e-mail GOG.