0

Lewiatan Holding S.A. telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-03-15 17:06:59
  • Data modyfikacji: 2022-07-25 16:10:54
Lewiatan Holding S.A. telefon

W celu skontaktowania się z ofertą usług i produktów świadczonych przez Lewiatan Holding S.A. warto wykonać telefon, by porozmawiać z konsultantami. Numery telefonu są udostępnione przez wyszukiwarkę numerów telefonu online.

Lewiatan Holding S.A. kontakt telefoniczny

Udostępniony serwis zawiera numery telefonu przydatne przy nawiązywaniu kontaktu z firmą Lewiatan Holding S.A. Skorzystanie z tej wyszukiwarki umożliwi szybkie i intuicyjnie uzyskanie danych kontaktowych do firmy Lewiatan Holding S.A. Centrum Obsługi Klienta tej firmy posiada całodobowy dostęp. Oprócz numeru telefonu kontaktować można się z nim również przy wykorzystaniu adresu e-mail. Umożliwia to przesłanie zapytania w każdym momencie. Konsultanci odpisują na wiadomości w godzinach pracy poprzez odsyłanie indywidualnych wiadomości lub też drogą telefoniczną. Numery telefonu udostępnione są poniżej.

Lewiatan Holding S.A. telefon

Lewiatan telefon kontaktowy
+48 54 412 78 21
Infolinia Handel i Marketing
+48 730 981 009
Infolinia Ekspansja
+48 730 981 005
Infolinia Rozliczenia
+48 605 500 435

Adresy e-mail:
[email protected]
[email protected] 
Kontakt dla mediów:
[email protected]
[email protected]

 Skorzystanie z wyszukiwarki numerów online jest dobrym sposobem na uzyskanie fachowej pomocy udzielonej przez konsultanta firmy Lewiatan Holding S.A. Klienci mogą również wybrać komunikację drogą mailową. Każdy z numerów do firmy Lewiatan Holding S.A. jest obsługiwany przez wykwalifikowanego pracownika chętnego, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz zapewnić pomoc klientom firmy Lewiatan Holding S.A. Możliwe jest zadanie pytań dotyczących metod płatności, sposobu dostawy lub aktualnie obowiązującej oferty, lub promocji. Istnieje również możliwość zadania pytań dotyczących zakupy na telefon lewiatan