0

Bridgestone telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-10-31 00:18:39
  • Data modyfikacji: 2022-07-15 09:51:29
Bridgestone telefon

Skontaktuj się z Bridgestone już teraz dzięki numerowi dostępnemu na stronie. Aktualny numer telefonu do Bridgestone. Infolinia telefoniczna Bridgestone.

Bridgestone kontakt

Bridgestone kontakt z klientami realizuje głównie poprzez formularze kontaktowe. Taki formularz dostępny jest na stronie internetowej i należy go odpowiednio uzupełnić, wpisując do niego wszelkie wymagane dane kontaktowe oraz wiadomość. Kontakt Bridgestone online poprzez formularz kontaktowy pozwala na szybkie rozwiązywanie wszystkich problemów klientów, a także na sprawne odpowiadanie na przesyłane zapytania. Pytania wysyłane przez formularz kontaktowy mogą dotyczyć na przykład opon Bridgestone lub ogólnie całej marki.

Telefon Bridgestone

Kontakt Bridgestone możliwy jest także, dzwoniąc na telefon Bridgestone. Numer prowadzący na telefon Bridgestone to numer głównego biura Bridgestone w Belgii. Warto pamiętać o tym, że połączenie zostanie odebrane przez Belgijskiego pracownika oddziału, co wiąże się z tym, że obsługa połączenia możliwa jest jedynie w języku niemieckim, francuskim lub niderlandzkim. Połączenie z belgijskim oddziałem jest dostępne dla wszystkich dzwoniących pod numerem kontaktowym +32 (0)2 714 67 00.

Warto jednak wiedzieć, że dostępny jest telefon Bridgestone działający w języku polskim. Telefon Bridgestone dostępny jest także po polsku pod innym numerem kontaktowym. Możliwe jest skorzystanie z pomocy polskich konsultantów telefonicznych. Wsparcie telefoniczne jest udzielane nie tylko w sprawach, które związane są z oponami Bridgestone, ale także z innymi produktami właśnie tej firmy. Telefon Bridgestone po polsku działa pod numerem kontaktowym 618 734 000. Wszelkie połączenia kierowane na ten telefon Bridgestone obsługiwane są przez konsultantów telefonicznych, pracujących w oddziale Bridgestone w Poznaniu.

Telefon (główne biuro w Belgii): +32 (0)2 714 67 00
Telefon (oddział w Poznaniu): 618 734 000