0

Charli Damelio telefon

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2019-10-08 17:19:22
  • Data modyfikacji: 2022-09-07 10:23:52
Charli Damelio telefon

Charli D'Amelio telefon kontaktowy - kontakt z Tik Tokerką Charli D'Amelio, numer telefonu, dane adresowe. Wszystkie informacje dostępne na stronie

Charli D'Amelio Kontakt 

Charli D'Amelio młoda celebrytka urodzona 1 maja 2004 roku w Norwalk stan Connecticut. Charli jest córką polityka Marca D'Amelio i byłej modelki Heidi D'Amelio. Charlie zaczęła tańczyć w wieku 3 lat. Swoją popularność Charli D'Amelio uzyskała przy pomocy TikToka, na którym były nagrywane i udostępniane jej tańce. Charli D'Amelio TikTok został założony w 2019r i od tamtej pory udało się zebrać ponad 38 milionów obserwujących.

Wiele obserwujących dziewczynę osób zastanawia się jak skontaktować się z Charli D'Amelio. Najprostszym sposobem na kontakt jest wysłanie wiadomości poprzez media społecznościowe lub wykorzystać do tego numer telefonu Charli D'Amelio. Telefon Charli D'Amelio jest udostępniony w internecie jednak nie jest zweryfikowany. Charlie udostępnia również adres w celu wysyłania paczek przez fanów. Ostatnim sposobem jest kontakt poprzez platformę Zoom.

Charli D'Amelio Telefon

Charli D'Amelio telefon udostępniony jest na wielu stronach internetowych, jednak nie jest potwierdzony przez samą influencerkę.

Charli D'Amelio telefon:

+1(201)940-119 lub (631) 5723125

Oba numery przewijają się na wielu stronach, jednak nie są to numery udostępnione przez Charli. W przypadku chęci podjęcia kontaktu z dziewczyną należy śledzić jej media społecznościowe, a dokładniej konto na twitter Charli D'Amelio udostępnia tam numer Zoom oraz hasło do spotkań internetowych z widzami.

Charli D'Amelio kontakt online

Wielu widzów Charli wysyła wiadomość poprzez media społecznościowe np. Charli D'Amelio Instagram, na których ciężko jest uzyskać wiadomość zwrotną od dziewczyny. Aby skontaktować się za pomocą wiadomości online, można wykorzystać w tym celu adres e-mail Charli D'Amelio. Oba podane poniżej adresy są zweryfikowane przez influencerkę.

Adres e-mail Charli D'Amelio:

[email protected]
[email protected]

Adres Charli D'Amelio

Aby wysłać paczkę niespodziankę dla Charli D'Amelio, wystarczy wykorzystać dane udostępnione przez dziewczynę na jej mediach społecznościowych

Charli D'Amelio adres:

Charli D’Amelio
7095 Hollywood Blvd 
#792, Hollywood
CA 90028
United States