Inicjatywa polska telefon

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2019-08-09 15:45:03
  • Data modyfikacji: 2022-09-06 22:22:13
Inicjatywa polska telefon

Dane kontaktowe w tym telefon Inicjatywa Polska dostępny jest na poniższej stronie internetowej. Bezpośredni telefon do Barbary Nowickiej Inicjatywa Polska podany został poniżej.

Co to jest Inicjatywa Polska?

Inicjatywa Polska jest polskim centrolewicowym ugrupowaniem politycznym. Stowarzyszenie zostało założone w 2016 roku, a od 2019 roku przekształciło się ono w partię polityczną. Przewodniczącą ugrupowania jest aktualnie Barbara Nowacka. W wyborach parlamentarnych, które zostały zorganizowane w 2019 roku, cała formacja startowała jako część Koalicji Obywatelskiej, wprowadzając do dziewiątej kadencji Sejmu kilku swoich posłów. Siedziba ugrupowania mieści się przy ulicy Londyńskiej 9 m. 44 w Warszawie. Kontakt z partią możliwy jest poprzez dostępny na oficjalnej stronie ugrupowania ipl.org.pl formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce kontakt.

Telefon Inicjatywa Polska

Kontakt z partią polityczną Inicjatywa Polska możliwy jest wyłącznie drogą elektroniczną dzięki udostępnionemu adresowi poczty elektronicznej [email protected]. Sama partia nie posiada swojego numeru telefonu kontaktowego, więc osoby chcące skontaktować się z konkretnymi członkami partii powinni wybrać numer telefonu do konkretnego biura partii Inicjatywa Polska. Biuro Poselskie przewodniczącej partii Barbary Nowackiej dostępne jest pod numerem telefonu Inicjatywa Polska 790 210 014. Dla wszystkich osób preferujących kontakt elektroniczny biuro to udostępnia adres poczty elektronicznej [email protected]. Udostępnione zostały także dwa inne adresy poczty mailowej [email protected], [email protected]. Należy jednak nadmienić, że oba te adresy poczty mailowej prowadzą bezpośrednio do Barbary Nowackiej. Warto jest w sprawach nagłych skorzystać z jednego z dostępnych adresów.

Inicjatywa Polska jak zostać członkiem partii?

Osoby, które chcą zostać członkiem partii politycznej Inicjatywa Polska, muszą tylko wypełnić dostępny formularz kontaktowy, który znajduje się na oficjalnej stronie partii. W jego opisie należy umieścić wszystkie powody chęci przystąpienia do Inicjatywy Polskiej opisując, dlaczego akurat tu chcemy przystąpić do podjęcia działalności społecznej oraz politycznej.