Telefon Buderus

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-12-20 03:57:18
  • Data modyfikacji: 2022-10-05 19:28:16
Telefon Buderus

Jeśli szukasz aktualnego telefonu Buderus sprawdź poniższą stronę internetową. Zostały tu umieszczone wszelkie sposoby na kontakt z firmą w tym także aktualny telefon Buderus. Poprzez telefon Buderus klienci mają możliwość na bezpośrednią rozmowę z pracownikiem Centrum Obsługi Klienta firmy. W przypadku chęci znalezienia odpowiedzi na pytania czy jakiekolwiek wątpliwości warto wypróbować telefon Buderus.

Co to jest Buderus?

Buderus jest to niemiecka firma, która zajmuje się branżą odlewniczą. Jej siedziba usytuowana jest w Wetzlar w Hesji. Firma została założona w roku 1731 roku. W międzyczasie jest to jedna z najstarszych dużych firm europejskich. Buderus AG generuje obroty w wysokości ponad 2 miliardów euro. Po fuzji z Robert Bosch GmbH w 2003 roku utworzyli BBT, czyli Bosch-Buderus-Thermotechnik GmbH. Do dziś dnia firma jest potęgą na runku europejskim w dziedzinie odlewnictwa.

Telefon Buderus

Jednym z najlepszych sposobów na kontakt z konsultantami Centrum Obsługi Klienta jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu Buderus. Jest to najszybsza i najczęściej wybierana opcja przez osoby potrzebujące natychmiastowej pomocy. Klienci bowiem mają możliwość otrzymania wszelkich dostępnych informacji o firmie bezpośrednio od pracowników obsługujących telefon Buderus. Dodatkowo konsultanci Biura Obsługi Klienta potrafią udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania czy wątpliwości osób dzwoniących związane bezpośrednio z ofertą firmy. Warto zaznaczyć, że aktualnie udostępniony jest więcej niż jeden aktywny telefon Buderus. Każdy został jednak odpowiednio opisany, by jak najbardziej pomóc klientom w znalezieniu odpowiedniego kontaktu. Dodatkowo telefon Buderus dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 21:00, a także w soboty od 9:00 do 15:00.

Telefon Buderus: 801 777 801
Telefon Buderus do kontaktu z serwisem: 801 777 008
*Telefon Buderus aktywny jest dla wszystkich zainteresowanych w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 21:00, a także w soboty od 9:00 do 15:00.

Kontakt Buderus

Dodatkowo klienci mają możliwość skontaktowania się z konsultantami firmy za pomocą dostępnego na oficjalnej stronie internetowej Buderus formularza kontaktowego. Dzięki niemu osoby chętne mają możliwość korespondencji z pracownikami Centrum Obsługi Klienta. Przed jego wysłaniem należy uzupełnić wszystkie wymagane pola odpowiednimi danymi, wybrać kategorię zgłoszenia, a w treści wiadomości dokładnie opisać napotkany przez klienta problem. Warto jest także dodać adres poczty elektronicznej, na który w przeciągu kilku dni powinna zostać wysłana wiadomość zwrotna, wraz z odpowiedzą ze strony konsultanta Centrum Obsługi Klienta. W przypadkach naglącej potrzeby poznania odpowiedzi na problem klienta warto zwrócić się bezpośrednio do firmy poprzez skorzystanie z powyższych telefonów Buderus. Jest to gwarancja uzyskania klarownej i szybkiej odpowiedzi od ekspertów firmy.