0

Team X

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2019-07-24 17:53:25
  • Data modyfikacji: 2022-07-15 10:56:16
Team X

Telefon do Team X. Poznaj nowych członków Teamu X 3. Telefony członków Team X 3. Odkryj aktualny adres Team X.

O Team X

Team X jest projektem agencji Spotlight Agency. Obecnie trwa trzecia edycja projektu, który polega na nagrywaniu regularnych filmów na kanał YouTube grupki znanych influencerów. Osoby należące do Teamu X mieszkają wspólnie w rezydencji znajdującej się pod Warszawą. Tam realizowany jest cały projekt polegający na sesjach nagraniowych, zdjęciowych oraz realizacji treści na wszelkiego rodzaju platformy społecznościowe przez twórców należących do teamu. Oprócz zwykłych odcinków grupa obecnie skupia się również na publikowaniu tak zwanych Shortsów, czyli krótkich filmików trwających do minuty. Jest to nowy zabieg agencji, gdyż w poprzednich edycjach kanału nie było takich publikowanych. Team X 3 biorąc pod uwagę wyświetlenia, jak na razie wypada najgorzej ze wszystkich edycji. Powodem tego może być mała rozpoznawalność nowych twórców. Kto w ogóle należy do Team X 3? Poznaj członków Team X. Team X Spotlight Agency.

Członkowie Team X 3

Team X 3 to całkiem inna grupa niż w dwóch poprzednich edycjach. Agencja Spotlight postawiła na całkiem nowych i świeżych influencerów. Tak naprawdę niewiele wiadomo na temat każdego uczestnika z osobna. W Team X oraz Team X 2 członkowie w pewnym stopniu byli już rozpoznawalni. Posiadali kanały na YouTube, Instagramie lub prężnie działali na TikToku. W przypadku Team X 3 jest przeciwnie. Największą rozpoznawalność ma Róża Wojtczak, którą można było kojarzyć z roli ring girl w federacji Fame MMA. Pozostali członkowie Teamu: Bartek Szydlik, Kuba Hrapkowicz, Emilka Kostyk, Dawid Sagan, Kamila Łapa, Klaudia Sadownik.

Sklep Team X 3

Team X prowadzi swój sklep internetowy, na którym można zakupić ubrania, akcesoria oraz perfumy uczestników Teamu X. Informacje o sklepie Team X znajdują się w innym artykule.

Telefon Team X 3

Jaki jest telefon Team X? Popularność projektu sprawiła, że wiele osób będących fanami twórców należących do projektu bardzo chciałoby się z nimi skontaktować. Telefon Team X, telefon Team X 2 oraz telefon Team X 3 nie są oficjalnie dostępne dla fanów. W przypadku telefonu do influencerów również nie jest on nigdzie podany. Istniały przypadki, kiedy to numer do konkretnego influencera wyciekał do internetu i fani mogli się z nim kontaktować, jednak taka sytuacja nie miała miejsca w przypadku członków Team X 3. Zresztą w większości takich przypadków influencerzy szybko zmieniają numer telefonu. Ze względów prywatnych twórcy nie chcą udostępniać swoich prywatnych danych publicznie. Głównym sposobem kontaktu z członkami jest napisanie do nich na ich portalach społecznościowych. Każdy z nich posiada konto na Instagramie lub na TikToku, więc istnieje szansa, że zwrócą uwagę na wiadomość. Team X telefon nie znajduje się nigdzie w sieci, zatem najlepiej skorzystać z innych metod kontaktu.