Gawex telefon

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2018-09-24 22:38:10
  • Data modyfikacji: 2022-07-26 10:38:09
Gawex telefon

Uzyskaj dane kontaktowe firmy Gawex. Telefon Gawex udostępniony dla zainteresowanych. Telefon Gawex odbierany przez wykwalifikowanych konsultantów firmy.

Firma Gawex posiada w swojej ofercie różne rozwiązania telekomunikacyjne. Dostarcza usługi telewizyjne, internetowe i telefoniczne. Posiada również pakiety usług złożone z kilku. Zakres miast, w których działa firma to miasta w obrębie województwa zachodniopomorskiego takie jak Szczecinek, Koszalin czy na przykład Kołobrzeg.

Kontakt Gawex

Firma Gawex udostępnia swoim klientom oprócz typowych form kontaktu dwie bardzo proste i ciekawe formy. Istnieje możliwość pozostawienia swojego numeru telefonu, aby to konsultant z firmy się z nami skontaktował. Jest to bardzo szybka opcja, gdyż jedyne co trzeba podać to numer telefonu. Drugą opcją jest czat na żywo, dostępny na stronie internetowej.

Typową dla wielu stron internetowych formą kontaktu jest formularz kontaktowy. Firma Gawex udostępnia tę możliwość swoim klientom. Pierwszym krokiem jest wybranie odpowiedniego tematu zapytania z dostępnej listy. Dane, które trzeba wypełnić w formularzu to imię i nazwisko, adres, numer telefonu, e-mail oraz treść wiadomości. Wiadomości trafiają do odpowiednich konsultantów. Odpowiedzi są udzielane na podany adres e-mail tak szybko jak to możliwe.

Telefon Gawex

Istnieje możliwość skontaktowania się z pomocą techniczną Gawex. Udostępniony został telefon Gawex oraz e-mail Gawex. Należy pamiętać, że konsultanci są do dyspozycji w konkretnych godzinach. Telefon Gawex odbierany jest przez konsultantów w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 21:00. W przypadku połączeń telefonicznych z numerów w sieci Gawex są one bezpłatne, natomiast z innych operatorów jest zgodna z taryfą danego operatora. Warto zatem sprawdzić koszt połączenia u operatora. Telefon Gawex: +48 94 71 27 777. W przypadku chęci wysłania wiadomości w godzinach, w których konsultanci nie pracują, warto skorzystać z formularza kontaktowego lub z udostępnionego adresu elektronicznego. Adres e-mail do kontaktu z Call Center: [email protected]. Na wiadomości i pytania odpisują konsultanci w godzinach pracy. Gawex udostępnia również adres e-mail do sekretariatu firmy: [email protected].