OKX telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-12-01 14:37:47
  • Data modyfikacji: 2022-09-05 14:52:40
OKX telefon

Uzyskaj pomoc od konsultantów w centrum wsparcia OKX. Sprawdź aktualne dane kontaktowe do OKX udostępnione na stronie. OKX umożliwia kontakt na kilka sposobów.

Co to jest OKX?

OKX to internetowa giełda kryptowalut, która została założona w 2017 roku. Na platformie klienci mają możliwość zakupu, wymiany wielu różnych kryptowalut takich jak Bitcoin, Ethereum i inne, a także mają dostęp do wielu funkcji strony takich jak sprawdzanie wykresów. Przed rozpoczęciem handlu kryptowalutami należy zarejestrować się na stronie i przejść konieczną weryfikację. Pamiętać należy, że handel kryptowalutami może wiązać się z ryzykiem utraty własnych środków.

Kontakt OKX

Do giełdy kryptowalut OKX istnieje kilka możliwości kontaktu. Centrum wsparcia dostępne jest dla zainteresowanych 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jednak przed wysłaniem zapytania warto przeczytać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, które zostały przygotowane przez OKX. Użytkownik ma możliwość rozwiązać problem samodzielnie, dzięki udostępnionym instrukcjom.

Zainteresowani, którzy mimo to nie znaleźli odpowiedzi na nurtujące pytanie mogą skontaktować się elektronicznie z OKX. OKX na stronie posiada specjalny czat z botem, który można rozpocząć naciskając odpowiednią ikonę w prawym dolnym rogu strony internetowej OKX. Niestety OKX nie posiada formularzy kontaktowych. Zainteresowani nie mają możliwości wypełnienia i wysłania zapytania za pomocą formularza.

Telefon OKX

Osoby preferujące rozmowę telefoniczną mają taką możliwość. OKX telefon udostępnia na stronie internetowej dla zainteresowanych. Telefon OKX działa jak infolinia telefoniczna i działa ona całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Telefon OKX do kontaktu to: +1 226 798 4487. W przypadku posiadania pytań można zadzwonić na telefon OKX obsługiwany w języku angielskim. Klienci dobrze posługujący się językiem angielskim mają możliwość bardzo szybkiego i wygodnego kontaktu telefonicznego.

E-mail OKX

Niestety w przypadku kontaktu elektronicznego w postaci adresu e-mail klienci nie mają takiej możliwości. OKX nie udostępniło e-mail OKX dla zainteresowanych kontaktem. Pytania można wysyłać jedynie za pomocą czatu online lub dzwoniąc na telefon OKX. Jeśli OKX poda adres e-mail zostanie on zaktualizowany tak szybko jak to możliwe.