0

ACCA Polska telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2018-05-24 06:13:07
  • Data modyfikacji: 2022-11-17 11:37:33
ACCA Polska telefon

Sprawdź wszelkie dostępne sposoby na kontakt z ACCA Polska. Telefon ACCA Polska umożliwi zdobycie najnowszych informacji bezpośrednio od pracowników organizacji. Już dziś wypróbuj dostępny telefon ACCA Polska.

Czym jest ACCA?

Association of Chartered Certified Accountants, czyli ACCA jest to największą i najszybciej rozwijającą się międzynarodową organizacją. Głównym celem ACCA jest przede wszystkim kształtowanie przyszłych liderów świata finansów, a także dzielenie się specjalistyczną wiedzą, promowanie wysokich standardów zawodowych, etycznych i zarządczych oraz wspieranie interesu publicznego.

Telefon ACCA

Jednym ze sposobów na kontakt z pracownikami Biura Obsługi Klienta organizacji jest możliwość skorzystania z dostępnego na poniższej stronie internetowej telefonu ACCA. Jest on najszybszym i najlepszym sposobem na zdobycie informacji bezpośrednio od ekspertów organizacji. Dodatkowo z pewnością udzielą oni także odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Podany poniżej telefon ACCA skierowany jest do mieszkańców krajów Bałtyckich, a także Ukrainy. Warto więc skorzystać z podanego poniżej telefonu ACCA i uzyskać wszelkie informacje dotyczące działania organizacji.

Telefon ACCA: 48 691 99 36 82

Kontakt ACCA

Poza skorzystaniem z telefonu ACCA klienci, którzy preferują kontakt za pośrednictwem internetu, mogą skorzystać z dostępnego poniżej adresu poczty elektronicznej. Za pomocą poczty mailowej osoby zainteresowane mają możliwość bezpośredniej korespondencji z pracownikami ACCA oraz uzyskanie wsparcia w potrzebie. Przed wysłaniem takiej wiadomości warto wpierw upewnić się, że w temacie osoba uwzględniła powód maila, a w jego treści dokładnie opisała zaistniałą sytuację. Wiadomość zwrotna ze strony pracowników Biura Obsługi Klienta organizacji ACCA powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail ACCA: [email protected] 
E-mail ACCA w sprawach studenckich: [email protected] 
E-mail ACCA w sprawach uczelnianych: [email protected] 
E-mail ACCA w sprawach członkowskich: [email protected]