0

Telefon Certina

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2023-09-20 13:44:02
  • Data modyfikacji:
Telefon Certina

Dane kontaktowe takie jak numer telefonu Certina dostępny na stronie infolinii. Konsultanci oczekują w gotowości na przychodzące telefony od klientów.

Telefon Certina kontakt

Certina, renomowany szwajcarski producent zegarków o długiej tradycji, oferuje klientom wiele sposobów na kontakt i uzyskanie potrzebnych informacji. Zegarki Certina słyną z wytrzymałości, wodoodporności oraz nowoczesnego designu, co przyciąga miłośników sportowych czasomierzy na całym świecie. Aby skontaktować się z zespołem obsługi klienta Certina, można wybrać jeden z dostępnych środków kontaktu, w tym telefon Certina oraz formularz kontaktowy. Certina oprócz formy kontaktu takiej jak telefon Certina oferuje również prosty i intuicyjny formularz kontaktowy, który pozwala klientom na skierowanie swoich pytań do firmy. Wystarczy wypełnić odpowiednie pola w arkuszu, takie jak temat, treść wiadomości, tytuł, imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego, adres zamieszkania, miasto, kod pocztowy, kraj, region, numer referencyjny, numer seryjny, usługa/numer pliku. Po uzupełnieniu formularza zostanie on przesłany do biura obsługi klienta Certina. Jeśli klient preferuje kontakt osobisty, możliwe jest również odwiedzenie placówki firmy pod adresem ul. Marynarska 15, 02-674 Warszawa, Polska.

Kontakt telefoniczny Certina

Osoby, które woleliby skontaktować się telefonicznie, mogą wybrać telefon Certina +48 222 568 105. Biuro obsługi klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. Dzwoniąc na ten telefon kontaktowy Certina, można uzyskać informacje na temat pasków, cen, materiałów, napraw czy innych kwestii serwisowych dotyczących zegarków Certina. W przypadku reklamacji lub zwrotu zakupionego produktu, kontaktując się pod powyższy telefon Certina, klient może dowiedzieć się, jak przeprowadzić ten proces. Firma Certina zapewnia kompleksową obsługę klienta, również w przypadku pytań dotyczących zamówień internetowych.

Autentyczność Zegarka Certina

Zegarki Certina posiadają charakterystyczne cechy, które pozwalają na rozpoznanie, czy dany egzemplarz jest oryginalny. W razie wątpliwości warto zadzwonić na telefon Certina, gdzie pracownicy pomogą zidentyfikować autentyczność produktu oraz wskazują, na jakie szczegóły zwrócić uwagę podczas zakupu. Numer seryjny zegarka jest istotny w procesie identyfikacji, dlatego można go sprawdzić i uzyskać pomoc, dzwoniąc na telefon kontaktowy Certina. W Polsce istnieje wiele sklepów i butików, w których dostępne są zegarki Certina, a także serwisy Certina Polska, gdzie można zlecić naprawę zegarka w przypadku usterki. Warto dodać, że Certina nie posiada własnych sklepów firmowych zajmujących się sprzedażą zegarków Certina.