0

Telefon Viaplay

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2019-01-05 12:10:17
  • Data modyfikacji: 2022-08-25 16:28:53
Telefon Viaplay

Sprawdź aktualną ofertę streamingową Viaplay. Telefon do Viaplay udostępniony dla zainteresowanych na stronie internetowej. Uzyskaj informacje w sprawie platformy Viaplay, dzwoniąc na telefon Viaplay.

Co to jest Viaplay?

Viaplay jest to platforma streamingowa utworzona w 2007 roku. Umożliwia ona użytkownikom oglądanie z posiadanej przez Viaplay dużej bazy mediów filmów, seriali, bajek oraz wydarzeń sportowych. Jest to jedna z większych platform wideo na życzenie. Na stronie internetowej klienci mają możliwość sprawdzenia dostępnych pakietów oraz ich cen. Możliwy jest zakup dostępu na miesiąc lub od razu na rok, dzięki czemu możliwe jest skorzystanie z niewielkiej zniżki.

Kontakt Viaplay

Viaplay posiada dużą bazę najczęściej zadawanych pytań oraz odpowiedzi do nich. W przypadku posiadania takowego można sprawdzić przygotowaną bazę w celu znalezienia rozwiązania. Znajdują się tam zagadnienia dotyczące planów, filmów, zarządzania kontem, płatności i wiele więcej.

Jeśli zainteresowany nie znajdzie tam odpowiedzi na pytanie, można skorzystać z czatu online z konsultantami. Jest to możliwe tylko w konkretnych godzinach a dokładnie od 10:00 do 22:00. W innych godzinach warto skorzystać z innej formy kontaktu.

Do dyspozycji klienci mają opcję wysyłania wiadomości za pomocą Facebook. Na czacie w aplikacji Messenger można wysłać wiadomość prywatną do Viaplay. Oczekiwany czas odpowiedzi jest przewidziany na 24 godziny.

Telefon Viaplay

Do Viaplay jest możliwy kontakt telefoniczny. Telefon Viaplay podany został podany dla zainteresowanych na stronie internetowej. Telefon Viaplay do kontaktu to: 855 555 011. Połączenia odbierane są zwykle w godzinach od 18:00 do 21:00, jednak obecnie telefon Viaplay jest nieczynny. W sytuacji, w której Viaplay telefon odblokuje, zostanie to zaktualizowane jak najszybciej. Obecnie klienci mogą skorzystać z innych dostępnych form kontaktu, jakimi są czat online lub adres e-mail.

E-mail Viaplay

Osoby zainteresowane kontaktem mogą skorzystać z adresu poczty elektronicznej podanej dla klientów. E-mail Viaplay to: [email protected]. Wiadomości trafiają do wykwalifikowanych konsultantów Biura Obsługi Klienta Viaplay gotowych pomóc w przypadku problemów z usługą Viaplay. Warto skorzystać z ich pomocy.