Cocopanda telefon

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji: 2019-06-09 00:56:47
  • Data modyfikacji: 2022-07-08 15:30:14
Cocopanda telefon

Uzyskaj potrzebną pomoc telefoniczną od konsultantów Cocopanda. Wsparcie telefoniczne dla klientów Cocopanda. Aktualny telefon do Cocopanda.

Cocopanda kontakt

Jednym z głównych form na kontakt Cocopanda jest kierowanie pytań i wiadomości na adres poczty elektronicznej firmy. Cocopanda ma swoją elektroniczną skrzynkę pocztową dla klientów pod adresem [email protected]. Wiadomości kierowane są do Biura Obsługi Klienta. Odpowiedzi na pytanie wysłane pocztą elektroniczną zwykle są wysyłane w przeciągu około 24 godzin.

Inną formą na kontakt Cocopanda jest rozmowa poprzez czat online z osobą pracującą w Biurze Obsługi Klienta Cocopanda. Tę opcję na kontakt Cocopanda można znaleźć na stronie internetowej. Aby rozmowa z konsultantem z Biura Obsługi Klienta została zrealizowana, należy podać wymagane dane kontaktowe, takie jak między innymi imię oraz adres e-mail.

E-mail: [email protected] 

Cocopanda telefon

Telefon Cocopanda jest dostępny dla wszystkich klientów oraz zainteresowanych od poniedziałku do piątku od godziny 10:00 do 15:00. Pod tym numerem można otrzymać wsparcie telefoniczne od konsultantów z Działu Obsługi Klienta Cocopanda. 

Dzwoniąc na telefon Cocopanda znajdujący się pod numerem kontaktowym 22 292 28 68 mamy możliwość wybrania dwóch numerów wewnętrznych. Wybierając numer wewnętrzny 1, rozmowa zostanie przekierowana do konsultanta Biura Obsługi Klienta. Wybierając numer wewnętrzny 2 na klawiaturze, połączenie zostanie przekazane pracownikom, zajmującym się reklamacją oraz zwrotem towarów.

Telefon: 22 292 28 68