Wolters Kluwer telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2020-01-28 14:13:32
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 10:41:22
Wolters Kluwer telefon

Skontaktuj się telefonicznie z Wolters Kluwer. Infolinia telefoniczna Wolters Kluwer. Aktualny numer telefonu do Wolters Kluwer dostępny na stronie dla zainteresowanych.

Wolters Kluwer kontakt

Wolters Kluwer kontakt realizuje między innymi poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Aby arkusz został poprawnie odebrany przez konsultantów Biura Obsługi Klienta, należy go odpowiednio wypełnić wszystkimi wymaganymi danymi kontaktowymi oraz wiadomością do pracowników, którzy odpowiadają za obsługę klienta, a następnie można go wysłać do BOK. Konsultanci Biura Obsługi Klienta starają się odpowiadać na wszelkie pytania zadawane przez klientów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Kontakt Wolters Kluwer używając formularza kontaktowego, jest wygodną oraz bardzo szybką formą, która pozwala na porozumienie się z pracownikami Biura Obsługi Klienta.

Kontakt Wolters Kluwer online możliwy jest także poprzez pocztę elektroniczną. Aby skontaktować się z działem handlowym wiadomości, należy wysyłać na adres e-mail [email protected]. Obsługa klienta realizowana jest poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową o adresie [email protected].

E-mail (dział handlowy): [email protected]
E-mail (obsługa klienta): [email protected]

Telefon Wolters Kluwer

Telefon Wolters Kluwer do działu handlowego działa pod numerem kontaktowym 22 535 88 00. Ten telefon Wolters Kluwer jest dla klientów, którzy dzwonią z telefonów stacjonarnych. Koszt połączenia na telefon Wolters Kluwer jest zgodny z taryfą operatora.

Telefon Wolters Kluwer dla telefonów komórkowych działa pod numerem kontaktowym 801 04 45 45. Warto jednak wiedzieć o tym, że telefon Wolters Kluwer nie działa całodobowo. Konsultanci obsługują połączenia przychodzące na telefon Wolters Kluwer od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 16:00.

Telefon (dla telefonów stacjonarnych): 22 535 88 00
Telefon (dla telefonów komórkowych): 801 04 45 45

Numery wewnętrzne:
1 - oferta handlowa
2 - Biuro Obsługi Klienta
3 - Pomoc techniczna
4 - pomoc w sprawie programów