WSiP telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-04-30 13:16:31
  • Data modyfikacji: 2022-08-08 10:57:31
WSiP telefon

Skorzystaj z infolinii telefonicznej WSiP dla klientów. Telefon do konsultantów Biura Obsługi Klienta znajduje się na stronie internetowej. Aktualne dane kontaktowe wydawnictwa WSiP.

Rozwinięciem skrótu WSiP jest Wydawnictwo Szkolne i Pedagogiczne. Jest to polskie wydawnictwo założone w 1945 roku, które zajmuje się produkcją oraz sprzedażą książek i podręczników szkolnych, materiałów przeznaczonych dla nauczycieli. Oferta dotyczy nauczania przedszkolnego, wczesnoszkolnego, szkół podstawowych i liceów.

Kontakt WSiP

Na stronie internetowej znajduje się zakładka, z pomocą której można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Warto je przejrzeć przed skontaktowaniem się z konsultantem WSiP. Do Wydawnictwa Szkolnego i Pedagogicznego istnieje kilka opcji kontaktu. Jedną z nich jest możliwość odbycia czatu online z doradcą znajdujący się na stronie internetowej WSiP.

Oprócz tego do wyboru klienci mają możliwość wyboru formularza kontaktowego do kontaktu. Zainteresowani mogą wysłać wiadomość na infolinię, w sprawie reklamacji, korekty faktur i kilku innych spraw. Wybierane jest to z dostępnej listy tematów. W formularzu należy podać:

  • temat wiadomości
  • treść wiadomości
  • imię i nazwisko
  • adres e-mail
  • numer telefonu

Wiadomości trafiają do konsultantów Biura Obsługi Klienta WSiP. Odpowiedzi kierowane są na jedną z podanych form kontaktu. Istnieje także możliwość skontaktowania się z wykorzystaniem adresu poczty elektronicznej oraz telefonu WSiP.

Telefon WSiP

Dla zainteresowanych został udostępniony numer telefonu. Klienci mogą dzwonić na dwa różne numery w zależności od tego czy połączenie jest wykonywane z telefonu komórkowego czy nie. Telefon WSiP do połączeń z każdych telefonów to: +48 801 220 555. W przypadku drugiego numeru telefonu WSiP: +48 22 422 30 01 jest on dostępny jedynie z telefonów komórkowych. Na stronie niestety nie zostały podane informacje o godzinach działania infolinii telefonicznej. W przypadku kiedy telefon WSiP nie odpowiada, zalecane jest skorzystanie z innej dostępnej formy kontaktu.

E-mail WSiP

Dla osób preferujących kontakt elektroniczny, ale nie chcą skorzystać z formularza, mogą wysłać wiadomość bezpośrednio na e-mail WSiP. Wiadomości należy kierować na adres: [email protected].