0

Concordia telefon

  • Kategoria: ubezpieczenia

  • Data publikacji: 2019-08-09 19:25:07
  • Data modyfikacji: 2022-07-26 16:45:53
Concordia telefon

Numer telefonu dostępny jest na stronie Concordia. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy oraz informacji na temat Concordia. Dane kontaktowe do Concordia podane na stronie infolinii.

Concordia kontakt

Towarzystwo ubezpieczeniowe Concordia to jeden z nielicznych asekuratorów, który od początku swojej działalności jest związany z Polską. Firma ta powstała bowiem 27 stycznia 1997 roku w Poznaniu. Jednak warto odnotować, że początkowo firma działała pod nazwą Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „Wielkopolska”. Niemniej samodzielna działalność poznańskiego asekuratora trwała jedynie przez 2 lata. Ostatecznie 26 stycznia 1999 roku doszło do zawarcia porozumienia z dwoma niemieckimi ubezpieczycielami – Concordia Versicherungsgruppe oraz Vereinigte Hagel. Podpisana umowa miała olbrzymi wpływ na przyszłość polskiego ubezpieczyciela. Już w 2000 roku na rynku pojawiła się dodatkowa spółka – Wielkopolskie Towarzystwo Ubezpieczeń Życiowych i Rentowych Concordia Capital. Oczywiście jej powstanie było wynikiem planu dotyczącego rozszerzenia posiadanej oferty o ubezpieczenia na życie. Z czasem polisy chroniące życie i zdrowie stały się ważną częścią asortymentu tego asekuratora. 29 listopada 2018 roku włoskie towarzystwo ubezpieczeniowe Generali wykupił wszystkie udziały, które od końca XX wieku należały do niemieckich akcjonariuszy. Dlatego obecnie towarzystwo Concordia jest częścią międzynarodowej grupy Generali. Co ciekawe, podmioty zrzeszone w ramach koncernu Generali sprzedają ubezpieczenia dosłownie w całej Europie. Jest więc to przedsiębiorstwo o bardzo silnej pozycji na rynku.

Concordia telefon 61 85 84 800

Dla klientów Concordia dostępna jest linia telefoniczna. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne na podany numer telefonu 61 85 84 800. Konsultanci odbierają połączenia przychodzące tylko w wyznaczonych do tego celu godzinach od poniedziałku do piątku od 8:00 – 16:00, w weekendy oraz dni wolne od pracy konsultanci nie odbierają telefonów. W przypadku chęci zgłoszenia szkody został podany dodatkowy numer telefonu specjalnie dedykowany pod zgłaszanie szkód. Wystarczy zadzwonić na podany numer telefonu (61) 858 48 08. Konsultanci obsługują linię telefoniczną w wyznaczonych godzinach od poniedziałku do piątku od 7:00 – 22:00 oraz w soboty w godzinach od 8:00 – 13:00, w niedziele oraz dni wolne od pracy linia telefoniczna jest nieczynna. Chcąc przyśpieszyć oferowaną przez konsultantów pomoc, warto zaopatrzyć się w odpowiednie dokumenty takie jak numer polisy ubezpieczeniowej i numer PESEL.