0

Telefon Filharmonia Narodowa

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2018-12-28 13:54:30
  • Data modyfikacji: 2022-09-20 13:09:32
Telefon Filharmonia Narodowa

Filharmonia Narodowa telefon - zarezerwuj bilet. Skontaktuj się w sprawie repertuaru. Zobacz dane kontaktowe Filharmonia Narodowa. Zgłoś reklamację

Filharmonia Narodowa kontakt

Filharmonia Narodowa jest polskim instytutem kultury, funkcjonującym w gmachach w Warszawie. Filharmonia Narodowa jest placówką kultury o międzynarodowej renomie. Gmach instytucji był wzorowany na Operze Paryskiej i został zaprojektowany przez architekta Karola Kozłowskiego. Filharmonia Narodowa repertuar możliwy jest do sprawdzenia poprzez odwiedzenia oficjalnej strony.

Aby skontaktować się, Filharmonia Narodowa daje kilka możliwości. Najszybszym i najprostszym sposobem będzie odwiedzenie placówki i rozmowa osobiście z personelem. Możliwe będzie także skorzystanie z adresu e-mail podanego przez placówkę. Filharmonia Narodowa telefon obsługuję poprzez centrale oraz biuro zajmujące się sprzedażą biletów.

Filharmonia Narodowa telefon

Aby zadzwonić w celu zakupu biletu lub uzyskania informacji na temat nowości, możliwe jest skorzystanie z podanych danych. Filharmonia Narodowa telefon obsługuję również poprzez inne działy, których szczegółowe dane są do sprawdzenia na oficjalnej stronie.

Filharmonia Narodowa telefon centrala
+48 22 55 17 111

Filharmonia Narodowa bilety
+48 22 55 17 127/149/188

Filharmonia Narodowa kontakt e-mail

Filharmonia Narodowa kontakt e-mail można uzyskać korzystając  z danych umieszczonych na stronie. Adres kieruję bezpośrednio do placówki lub sekretariatu. Dostępne jest również sprawdzenie danych pozostałych działów. Wiadomości kierowane do Filharmonii mogą mieć charakter ogólny lub konkretny w przypadku kupna biletów.

Adres e-mail Filharmonia Narodowa
[email protected]

Adres e-mail sekretariat Filharmonia Narodowa
[email protected]

Filharmonia Narodowa adres

Aby odwiedzić placówkę osobiście, możliwe jest to za pośrednictwem danych na stronie. W placówce jest możliwość rozmowy z personelem na temat nowości, występów czy chociażby kupna biletu.

Filharmonia Narodowa adres:
ul. Jasna 5, 00-950 Warszawa