0

Danfoss telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-07-11 02:42:40
  • Data modyfikacji: 2022-12-14 17:59:50
Danfoss telefon

Skorzystaj z poniższej strony internetowej i sprawdź dostępne sposoby na skontaktowanie się Danfoss. Dostępne informacje dzięki telefonowi Danfoss. Telefon Danfoss dostępny jest jedynie w określonych godzinach.

Danfoss telefon

Najszybszą i najczęściej wybieraną wśród klientów opcją na skontaktowanie się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy jest możliwość skorzystania z podanego na poniższej stronie internetowej telefonu Danfoss. Za jego pomocą wszystkie zainteresowane kontaktem osoby mają możliwość bezpośredniej rozmowy z pracownikiem firmy Danfoss. Podczas telefonicznego połączenia możliwe są do uzyskania przez klientów istotne informacje dotyczące aktualnej oferty Danfoss. Dodatkowo także konsultanci, którzy odpowiedzialni są za obsługę telefonu Danfoss dzięki swojej wiedzy potrafią odpowiedzieć na wszelkie pytania, czy też niejasności osób dzwoniących. Należy także wspomnieć, że istnieje więcej niż jeden aktualny telefon Danfoss. Z tego względu każdy z dostępnych numerów został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom znalezienie odpowiedniego kontaktu. Dodatkowo telefon Danfoss dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Telefon Danfoss recepcja Tuchom: +48 5851 2910 0
Telefon Danfoss recepcja Grodzisk Mazowiecki: +48 2275 5070 0

Danfoss kontakt

Danfoss kontakt dla klientów umożliwia także na inne sposoby. Jednym z nich jest możliwość skorzystania z dostępnego adresu poczty elektronicznej. Na wybrany niżej adres można wysłać wiadomość mailową. W wiadomości tej należy zawrzeć temat zgłoszenia, a także szczegółowy opis problemu klienta. Znacznie pozwoli to przyśpieszyć proces znalezienia właściwego rozwiązania dla problemu klienta. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta Danfoss powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

Dodatkowo także dla osób preferujących tradycyjne formy kontaktu udostępniony został także adres korespondencyjny, na który klienci mogą wysyłać sprawy wymagające pomocy w formie listów. Należy jednak zaznaczyć, że w przypadku tej formy kontaktu, na wiadomość zwrotną trzeba będzie poczekać znacznie dłużej niż w przypadku innych metod na kontakt z Danfoss.
E-mail Danfoss: [email protected] 

Adres korespondencyjny Danfoss Biuro Tuchom:

Danfoss
Tuchom, ul. Tęczowa 46
80-209, Chwaszczyno,
woj. pomorskie

Adres korespondencyjny Danfoss Biuro Grodzisk Mazowiecki:

Danfoss
ul. Chrzanowska 5,
05-825, Grodzisk Mazowiecki,
woj. mazowieckie