Costa Coffee telefon

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2018-10-14 11:26:24
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 12:02:36
Costa Coffee telefon

Costa Coffee sprawdź aktualne numery telefonów. Kontakt do Costa Coffee. Telefon kontaktowy zamieszczony na stronie internetowej Costa Coffee.

Kawiarnie Costa Coffee

Costa Coffee to sieć kawiarni, która w swoim asortymencie posiada kawy, napoje oraz przekąski. Costa Coffee serwuje kawy ciepłe oraz na zimno. Oprócz tego jest możliwość zamówienia tostów, bagietek i wrapów z ich menu śniadaniowego dostępnego do godziny 12:00 lub lunchowego dostępnego po zakończeniu serwowania menu śniadaniowego. Costa Coffee posiada liczne placówki w całej Polsce.

Costa Coffee kontakt

Costa Coffee zapewnia do siebie kontakt dla klientów poprzez formularz kontaktowy dostępny na ich stronie internetowej pod odpowiednią zakładką. Aby napisać do Costa Coffee, wystarczy podać najistotniejsze dane takie jak imię, nazwisko, adres e-mail. Istnieje możliwość wybrania kilku tematów takich jak pytania, opinie, współpraca, rekrutacja czy program lojalnościowy. W efekcie po zamieszczeniu treści pytania i zaakceptowania przesłania formularza możemy oczekiwać informacji zwrotnej na podany przez pytającego adres e-mail.

Costa Coffee infolinia telefoniczna

Kawiarnie Costa Coffee umożliwiają założenie konta w aplikacji, dzięki której możemy korzystać z aktualnych promocji oraz zbierać punkty za zakupy, które zapewniają nam dostęp do kolejnych promocji. Costa Coffee posiada specjalnie założony numer telefonu do infolinii dostępny dla klientów. Aby zadzwonić na infolinię klubu Costa Coffee należy wybrać numer: 222 111 234. Możliwy jest zatem kontakt z infolinią Costa Coffee w razie pytań odnośnie klubu i aplikacji. Drugim możliwym sposobem jest również kontakt poprzez adres e-mail. Adres e-mail zamieszczony na stronie, na który można kierować pytania to: [email protected]

Telefon klub Costa Coffee: 222 111 234

E-mail Costa Coffee: [email protected]

Costa Coffee telefon

Costa Coffee w Polsce posiada swoją siedzibę w Warszawie. Udostępniony został numer telefonu oraz adres e-mail do recepcji biura w Warszawie. Telefon do Costa Coffee to: +48 22 332 79 00. Aby napisać wiadomość e-mail do recepcji w Warszawie, należy wysłać wiadomość na podany adres e-mail: [email protected]

Telefon Costa Coffee: +48 22 332 79 00

E-mail Costa Coffee: [email protected]