0

Librus Synergia telefon

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2020-02-18 05:48:57
  • Data modyfikacji: 2022-10-25 15:38:57
Librus Synergia telefon

Sprawdź aktualne sposoby na kontakt z pracownikami Librus Synergia. Telefon Librus Synergia pozwala na zdobycie cennych informacji. Dodatkowo konsultanci odpowiedzialni za obsługę telefonu Librus Synergia odpowiedzą na wszelkie pytania i niejasności klientów. Skorzystaj z telefonu Librus Synergia i innych sposobów na kontakt!

Telefon Librus Synergia

Jednym ze sposobów na kontakt z pracownikami firmy jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu Librus Synergia. Daje on klientom możliwość bezpośredniej rozmowy telefonicznej z konsultantami Centrum Obsługi Klienta Librus Synergia. Pracownicy telefonu Librus Synergia z pewnością potrafią udzielić niezbędnych odpowiedzi w zakresie usług świadczonych przez firmę. Warto wspomnieć, że na stronie podano więcej niż jeden aktualny numer kontaktowy. Z tego względu każdy z dostępnych numerów został odpowiednio opisany. Dodatkowo telefon Librus Synergia czynny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 16:30.

Telefon Librus Synergia centrala: 32 350 85 85
Telefon Librus Synergia pomoc techniczna: 32 350 85 85 wew. 6 (bez *)
Fax: 32 258 12 86

Librus Synergia kontakt

Dodatkowo z pracownikami firmy Librus Synergia skontaktować się można za pomocą udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Za jego pośrednictwem klienci poprzez korespondencję mailową mogą uzyskać potrzebne informacje. W mailu należy zawrzeć temat wiadomości, a także dokładnie opisać sprawę, z jaką klient zwraca się o pomoc do pracowników firmy. Z pewnością mail zwrotny wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta Librus Synergia powinien zostać dostarczony w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail: [email protected]
E-mail: [email protected]
E-mail: [email protected]

Firma Librus Synergia daje także wszelkim zainteresowanym możliwość skontaktowania się z konsultantami za pośrednictwem adresu korespondencyjnego. W przypadku wyboru tej metody należy jednak spodziewać się znacznie dłuższego czasu oczekiwania na wiadomość zwrotną.

Adres: al. Korfantego 193, 40-153 Katowice