0

Bilet Serwis telefon

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2018-10-15 10:58:40
  • Data modyfikacji: 2022-08-02 14:43:51
Bilet Serwis telefon

Sprawdź aktualne dane kontaktowe z serwisem Bilet Serwis. Telefon Bilet Serwis dostępny na stronie dla klientów. Kup bilety na wydarzenia kulturalne i koncerty w systemie internetowym Bilet Serwis.

Bilet Serwis to strona internetowa, która oferuje na sprzedaż szereg biletów na koncerty artystów, wydarzenia kulturalne i sportowe. Bilety kupione na stronie internetowej są oryginalne oraz w cenie ustalonej przez organizatora wydarzenia lub imprezy. Oprócz sprzedaży biletów serwis zajmuje się także obsługą i promocją eventów.

Kontakt Bilet Serwis

Do Bilet Serwis istnieje możliwość kontaktu za pomocą formularza kontaktowego udostępnionego dla zainteresowanych na stronie internetowej. Formularz kontaktowy znajduje się pod odpowiednią zakładką i zapewnia klientom bardzo szybki kontakt z konsultantami. Należy najpierw wybrać temat zapytania z listy. Może ono dotyczyć rezerwacji i zakupu biletów, płatności, zamówień grupowych i innych. Dane, jakie należy podać to imię i nazwisko, adres poczty elektronicznej oraz treść wiadomości. Odpowiedzi wysyłane są przez konsultantów tak szybko jak to możliwe na adres e-mail podany w wypełnionym formularzu. Do dyspozycji klientów został również podany telefon Bilet Serwis. Oprócz formularza kontaktowego klienci mają możliwość skontaktowania się za pomocą numeru telefonu Bilet Serwis.

Telefon Bilet Serwis

W przypadku posiadania pytania formularz kontaktowy nie jest jedyną opcją. Istnieje możliwość skorzystania z numeru telefonu. Telefon Bilet Serwis został podany na stronie internetowej i jest on dostępny dla każdego. W przypadku posiadania pytania i chęci poznania odpowiedzi w sprawach biletów, cen, i wydarzeń eventów można skorzystać z infolinii telefonicznej do Biura Obsługi Klienta Bilet Serwisu. Na pytania odpowiadają konsultanci Bilet Serwis w odpowiednich godzinach. Połączenia na telefon Bilet Serwis odbierane są od zainteresowanych w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Telefon Bilet Serwis do Działu Obsługi Klienta to: 62 734 62 62. Opłata za połączenie jest zgodna z taryfą operatora dzwoniącego. W godzinach, w których telefon Bilet Serwis nie jest obsługiwany, zaleca się skorzystanie z wcześniej wspomnianego formularza kontaktowego.