DGCS telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-10-15 03:36:31
  • Data modyfikacji: 2022-11-21 10:04:24
DGCS telefon

Potrzebujesz skutecznego sposobu na skontaktowanie się z DGCS? Na poniższej stronie internetowej opisane zostały najpopularniejsze sposoby na kontakt z firmą w tym także telefon DGCS. Telefon DGCS to źródło przydatnych informacji.

Telefon DGCS

Jedną z możliwości skontaktowania się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy jest skorzystanie z dostępnego na poniższej stronie internetowej telefonu DGCS. Klienci mają wtedy możliwość bezpośredniej rozmowy z pracownikiem DGCS i uzyskanie wszelkich istotnych i przydatnych danych oraz informacji. Dodatkowo także konsultanci dostępni pod telefonem DGCS potrafią udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Warto także dodać, że poniżej udostępniony został więcej niż jeden aktywny telefon DGCS. Z tego też względu każdy z dostępnych numerów został odpowiednio opisany, co z pewnością przyśpieszy klientom znalezienie odpowiedniego kontaktu. Niestety, ale na stronie nie zostały udostępnione godziny pracy telefonu DGCS.

Telefon DGCS do spraw doradztwa gospodarczego: 62 764-67-47
Telefon DGCS w sprawach oprogramowania dla firm: 62 735-62-98
Telefon DGCS w sprawach usług finansowo-księgowych w Kaliszu: 62 764-67-47
Telefon DGCS w sprawach usług finansowo-księgowych we Wtórku: 62 735-62-98
Telefon DGCS w sprawach zarządzania personelem: 62 764-67-47

Kontakt DGCS

Firma DGCS daje swoim klientom także inne sposoby na kontakt z pracownikami Biura Obsługi Klienta. Pierwszą z nich jest napisanie wiadomości mailowej na podany poniżej jeden z wybranych adresów poczty elektronicznej. Jest to idealna opcja dla osób preferujących kontakt poprzez internet. W wiadomości takiej dobrze jest, aby klient umieścił między innymi temat zgłoszenia, a także dokładnie opisał dany problem. Ułatwi to znacząco znalezienie odpowiedniego rozwiązania. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail DGCS do spraw doradztwa gospodarczego: [email protected]
E-mail DGCS w sprawach oprogramowania dla firm: [email protected] lub [email protected]
E-mail DGCS w sprawach usług finansowo-księgowych w Kaliszu: [email protected] 
E-mail DGCS w sprawach usług finansowo-księgowych we Wtórku: [email protected]
E-mail DGCS w sprawach zarządzania personelem: [email protected]

Osoby, które preferują bardziej tradycyjne metody kontaktu z firmą DGCS mogą skorzystać z opcji wysłania wiadomości w formie listu na jeden z poniższych adresów korespondencyjnych. Klient w swoim liście powinien ująć jak najwięcej przydatnych informacji, które pozwolą na szybsze znalezienie odpowiedniego rozwiązania przez pracowników DGCS. Trzeba jednak dodać, że wiadomość zwrotna w przypadku tej opcji kontaktu może zostać dostarczona znacznie później niż w innych metodach kontaktu. Warto więc skorzystać z telefonu DGCS i uzyskać informacje natychmiast bezpośrednio od pracowników firmy DGCS.

Adres korespondencyjny do siedziby firmy DGCS:

ul. Zielona 12
62-800 Kalisz

Adres korespondencyjny do biura firmy DGCS:

  • Aleje Jerozolimskie 53 lok. 506A 00-697 Warszawa
  •  ul. Środkowa 5, Wtórek 63-400 Ostrów Wielkopolski
  • ul. Łódzka 19 62-800 Kalisz