0

Bolt Wrocław Telefon

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2018-05-29 10:36:48
  • Data modyfikacji: 2022-12-23 17:29:41
Bolt Wrocław Telefon

Szukasz aktualnych sposób na skontaktowanie się z Bolt Wrocław? Umieszczone zostały tu różne formy kontaktu między innymi telefon Bolt Wrocław. Telefon Bolt Wrocław to źródło cennych i przydatnych informacji. Skorzystaj już dziś z telefonu Bolt Wrocław!

Bolt Wrocław kontakt

Klienci z firmą Bolt Wrocław mogą skontaktować się na różne możliwe sposoby. Jednym z nich jest napisanie wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to bardzo dobra opcja dla osób preferujących kontakt poprzez internet. Pierwszy z podanych adresów mailowych przeznaczony jest w sprawach wymagających pomocy konsultantów Centrum Obsługi Klienta Bolt Wrocław, natomiast drugi adres podany został dla wszystkich chętnych osób, które chciałyby zostać kierowcą firmy Bolt Wrocław. W wiadomości mailowej klient powinien umieścić między innymi powód, z jakim zwraca się do pracowników Biura Obsługi Klienta, a w treści dokładnie opisać zaistniałą sytuację. Poprzez podanie jak największej ilości szczegółów klienci znacznie mogą uprościć pracę konsultantów Centrum Obsługi Klienta Bolt Wrocław nad znalezieniem odpowiedniego rozwiązania w danej sytuacji. Na wiadomość zwrotną wraz z odpowiedzią należy poczekać do kilku dni roboczych.

E-mail Bolt Wrocław: [email protected]
E-mail Bolt Wrocław w sprawach pracy: [email protected]

Telefon Bolt Wrocław

Innym sposobem na skontaktowanie się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy jest możliwość skorzystania z podanego na poniższej stronie internetowej telefonu Bolt Wrocław. Jest to dla klientów możliwość zdobycia potrzebnych danych oraz informacji dzięki bezpośredniej rozmowie z pracownikiem Bolt Wrocław. Dodatkowo konsultanci Centrum Obsługi Klienta dostępni pod telefonem Bolt Wrocław udzielą także niezbędnych odpowiedzi na wszelkie pytania i niejasności osób dzwoniących. Należy dodać, że podany poniżej telefon Bolt Wrocław dostępny jest wyłącznie w sprawach dotyczących hulajnóg firmy Bolt Wrocław. W przypadkach chęci skontaktowania się z kierowcą Bolt Wrocław klienci mogą skontaktować się bezpośrednio z numerem kierowcy dostępnym w aplikacji mobilnej. Niestety godziny funkcjonowania telefonu Bolt Wrocław nie zostały podane na poniższej stronie internetowej. Z tego powodu zaleca się przed bezpośrednim kontaktem z firmą Bolt sprawdzić we własnym zakresie godziny funkcjonowania poniższego telefonu Bolt Wrocław.

Telefon Bolt Wrocław: +48 22 307 83 67