cyber_Folks telefon

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2018-05-04 05:54:09
  • Data modyfikacji: 2022-10-11 21:34:37
cyber_Folks telefon

Możliwość sprawdzenia i wypróbowania aktualnych sposobów na kontakt z firmą w tym także telefon cyber_Folks. Poprzez skorzystanie z aktualnego telefonu cyber_Folks klienci firmy mają możliwość na bezpośrednią rozmowę telefoniczną z konsultantami firmy oraz otrzymanie wszelkich aktualnych informacji na temat oferty cyber_Folks. Wypróbuj już dziś aktualne sposoby na kontakt z cyber_Folks opisane na poniższej witrynie.

Telefon cyber_Folks

Jednym ze sposobów na bezpośredni kontakt z firmą jest skorzystanie z aktualnego telefonu cyber_Folks. Za jego pomocą chętni klienci mogą porozmawiać z konsultantami Centrum Obsługi Klienta cyber_Folks i wypytać się o wszelkie istotne informacje dotyczące aktualnej oferty firmy. Warto zaznaczyć, że na poniższej stronie udostępniony został więcej niż jeden aktualny telefon cyber_Folks. Z tego powodu każdy z dostępnych numerów został opisany, żeby ułatwić klientom szybsze znalezienie odpowiedniego kontaktu. Dodatkowo także telefon cyber_Folks dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.

Telefon cyber_Folks dla klientów korzystających z panelu direct_admin: +48 (17) 787 69 67 oraz 801 000 391
Fax: +48 (17) 787 60 72

Telefon cyber_Folks dla klientów SuperHost.pl, Ogicom.pl, Blink.pl oraz A24.domeny.pl: +48 (61) 622 25 00
Fax: +48 (61) 622 25 25

Strona internetowa cyber_Folks

Dla osób preferujących kontakt za pośrednictwem internetu cyber_Folks udostępnia na swojej stronie internetowej możliwość skontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta za pośrednictwem formularza kontaktowego. Klient przed wysłaniem formularza zostanie poproszony o uzupełnienie go swoimi danymi. Następnie należy wybrać temat zgłoszenia, a w ostatnim kroku dokładnie opisać całą sprawę, z jaką klient pisze do pracowników firmy cyber_Folks. Warto także dodać adres poczty elektronicznej, na który w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych powinna przyjść wiadomość zwrotna wraz z  odpowiedzią.

Adres korespondencyjny cyber_Folks

Dodatkowo także firma cyber_Folks udostępnia adres korespondencyjny, na który klienci mogą kontaktować się z konsultantami Biura Obsługi Klienta w sposób listowny. Sama procedura jest bardzo podobna jak w przypadku wysyłania wiadomości mailowej. Klient powinien w swoim liście nadać odpowiedni tytuł, a w treści opisać dany problem, z którym się zmaga i pisze o pomoc do pracowników firmy. Należy jednak dodać, że w tej opcji na odpowiedź ze strony konsultantów firm cyber_Folks trzeba będzie poczekać znacznie dłużej. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z podanego powyżej telefonu cyber_Folks.

Adres korespondencyjny

Siedziba: Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań