0

Telefon Al. Capone

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-05-21 10:03:35
  • Data modyfikacji: 2022-10-08 20:59:17
Telefon Al. Capone

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualny sposób na kontakt z Al. Capone? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której umieszczone zostały wszelkie sposoby na kontakt z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy w tym także telefon Al. Capone. Przy pomocy telefonu Al. Capone klienci mają możliwość otrzymania informacji dotyczących aktualnej oferty firmy. Dodatkowo pracownicy Al. Capone udzielą także odpowiedzi na pytania klientów.

Telefon Al. Capone

Głównym sposobem na kontakt z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu Al. Capone. Przy jego pomocy klienci mają możliwość na bezpośrednią rozmowę telefoniczną na żywo z pracownikami firmy, którzy udzielić mogą wszelkich udostępnionych publicznie informacji dotyczących aktualnych ofert firmy Al. Capone. Dodatkowo obsługa telefonu Al. Capone udzieli także odpowiedzi na wszystkie pytania i niejasności dzwoniących osób. Warto dodać, że na poniższej stronie umieszczony został więcej niż jeden aktywny telefon Al. Capone. Z tego względu każdy z dostępnych numerów kontaktowych został odpowiednio opisany, by ułatwić klientom znalezienie właściwego kontaktu.

Telefon Al. Capone: 14 656 48 00
Telefon Al. Capone do indywidualnej obsługi klienta: +48 660 771 614
Telefon Al. Capone w sprawach franczyzy: +48 601 292 042
Telefon Al. Capone do działu zakupów: +48 784 596 352

Kontakt Al. Capone

Dodatkowo klienci mogą skorzystać z opcji kontaktu z firmą Al. Capone, jaką jest udostępniony poniżej adres poczty elektronicznej firmy. Za jego pomocą klienci poprzez internet i wiadomości mailowe mogą korespondować z konsultantami Centrum Obsługi Klienta Al. Capone. W tytule wiadomości dobrze jest, aby klient umieścił powód, z jakim kontaktuje się z pracownikami firmy Al. Capone, a w treści wiadomości dokładnie opisał sprawę. Na odpowiedź zwrotną ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta trzeba będzie poczekać do kilku dni roboczych.

E-mail: [email protected]
E-mail do indywidualnej obsługi klienta: [email protected]
E-mail w sprawach franczyzy: [email protected]
E-mail do działu zakupów: [email protected]

Dodatkowo na oficjalnej stronie internetowej firmy Al. Capone klienci w celach kontaktu z Biurem Obsługi Klienta mogą skorzystać z udostępnionego formularza kontaktowego. Formularz ten przed wysłaniem należy odpowiednio uzupełnić. W pierwszym kroku klient poproszony zostanie o uzupełnienie odpowiednich pól swoimi danymi. Następnie należy wybrać temat sprawy, w jakiej klient potrzebuje pomocy, na końcu dokładnie ją opisując z jak największą ilością przydatnych szczegółów. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony pracowników Biura Obsługi Klienta powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

Adres korespondencyjny Al. Capone

Dla osób, które preferują bardziej klasyczne metody na kontakt z firmą Al. Capone udostępnia także adres korespondencyjny, na który klienci listownie mogą przesyłać wszelkie sprawy wymagające pomocy ze strony konsultantów Biura Obsługi Klienta. Należy jednak wspomnieć, że w przypadku wyboru tej opcji klienci na odpowiedź będą musieli poczekać dłużej.

Adres: Chemiczna 142, 33-101 Tarnów