Telefon Galeria Mazovia

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-08-24 07:36:32
  • Data modyfikacji: 2022-09-22 11:45:15
Telefon Galeria Mazovia

Galeria Mazowia w Płocku — skontaktuj się z galerią Mazowia przez telefon oraz mailowo. Dane kontaktowe dostępne na stronie. Informacja o parkingu.

Galeria Mazowia kontakt

Galeria Mazowia Płock — to centrum handlowo-rozrywkowe w Płocku. Budynek galerii został otwarty w 2010 roku i posiada tytuł największej galerii handlowej w Płocku. W samym budynku znajduje się ponad 120 sklepów, lokali gastronomicznych, punktów usługowych oraz fitness i plac zabaw dla dzieci. Na parkingu znajduje się miejsce dla 780 samochodów.
W celu skontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta Galerii Mazowia można wykorzystać telefon, który znajduje się na oficjalnej stronie galerii. Galeria Mazowia Płock telefon jest zamieszczony na głównej stronie placówki. Kierownictwo Galerii Mazowia w Płocku udostępnia dla klientów dużo numerów dla kontaktu. Każdy z numerów telefon Galeria Mazowia jest opisany w celu ułatwienia kontaktowania. Oprócz kontaktu przez telefon jest możliwość wybrać ścieżkę mailową, online wypełnienia formularza na stronie oraz rozmowa bezpośrednio z pracownikiem w galerii.

Galeria Mazowia w Płocku kontakt telefoniczny

Poniżej znajdują się numery telefonu dla kontaktu przez telefon z Biurem Obsługi Klienta w Galerii Mazowia.
Numer telefonu galeria Mazowia 24 367 85 00
Fax galerii Mazowia 24 367 85 01

Galeria Mazowia kontakt mailowy

Kontakt Mailowy Galeria Mazowia jest możliwy pod następny adresem. Adres mailowy Galeria Mazowia [email protected]

Kontakt online Galeria Mazowia

Kontakt z centrum handlowym Mazowia dostępny także w formie formularza kontaktowego. Dział obsługi klienta odpowiada na wiadomości w szybkim czasie. W razie potrzeby kontaktu z konsultantem warto skorzystać z formularza dostępnego na oficjalnej stronie.