Emp@tia telefon

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2019-05-18 14:16:16
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 10:00:54
Emp@tia telefon

Skontaktuj się telefonicznie z portalem Emp@tia dzięki numerowi dostępnemu na stronie. Aktualny numer telefonu do Emp@tia. Infolinia telefoniczna Emp@tia.

Emp@tia kontakt

Emp@tia jest to portal dostępny dla obywateli, który pełni funkcję informacyjno-usługową. Kontakt Emp@tia z obsługą klienta jest możliwy na wiele sposobów. Emp@tia kontakt realizuje poprzez telefon Emp@tia, pocztę elektroniczną, a także listownie. Wszelkie korespondencje kierowane do portalu należy wysyłać do Warszawy na ulicę Nowogrodzką 1/3/5.

Kontakt Emp@tia poprzez pocztę elektroniczną jest możliwy poprzez wysyłanie wszelkich zapytań na adres e-mail [email protected]. Pisząc wiadomość na podany adres poczty elektronicznej, można uzyskać odpowiedzi na wszystkie zapytania, który dotyczą portalu Emp@tia.

Adres:
Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej
ul. Nowogrodzka 1/3/5, 00‐513 Warszawa

E-mail: [email protected] 

Telefon Emp@tia

Kontakt Emp@tia jest również możliwy poprzez zadzwonienie na  numer, który prowadzi na telefon Emp@tia. Chcąc skontaktować się telefonicznie z portalem, należy dzwonić na numer 222 500 108. Telefon Emp@tia obsługiwany jest przez konsultantów. Warto skorzystać z pomocy, która jest dostępna dzwoniąc na telefon Emp@tia w przypadku między innymi problemów ze złożeniem wniosku poprzez stronę internetową.

Telefon: 222 500 108