0

Telefon Doda

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2023-01-30 16:27:26
  • Data modyfikacji: 2023-01-30 16:37:30
Telefon Doda

Doda kontakt telefoniczny. Numer telefonu do managera Dody. Kontakt w sprawie koncertów Dody. Doda telefon, adres e-mail. Doda formularz kontaktowy.

Doda telefon

Doda, czyli Dorota Rabczewska swoją karierę rozpoczęła już w wieku czternastu lat. Jest ona byłą wokalistką zespołu Virgin. Doda jest także producentką, aktorką, oraz autorką tekstów. W 2006 roku artystka otrzymała Telekamerę w kategorii muzyka. Ciekawą informacją jest to, że Dorota Rabczewska wzięła udział w dwóch edycjach reality show „Bar". Była też bohaterką programu „Jazda z Dodą”. Doda zajęła również pozycję jurorki w programie „Gwiazdy tańczą na lodzie”.

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą skontaktować się z artystką powinny wiedzieć, że nie jest dostępny bezpośrednio telefon do Dody, ponieważ bardzo ceni ona swoje życie prywatne. Skontaktować się z Dodą można wyłącznie przez jej managera.

Doda kontakt telefoniczny

Fani, którzy chcą wykonać do Dody kontakt telefoniczny niestety nie mają takiej możliwość. Można skontaktować się z managerem Dody realizując połączenie na podany numer. Telefon do managera Dody funkcjonuje pod numerem 725 301 185

Interesanci mają również możliwość przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wszelkie zapytania należy wysyłać na adres e-mail, którym jest [email protected]. Odpowiedzi na wszystkie wiadomości są udzielane w jak najkrótszym czasie. Korzystając z portali społecznościowych, do których należy między innymi Facebook, Twitter czy Instagram także można uzyskać kontakt z Dodą.

Aktualnie działający numer telefonu do managementu Dody to: 725 301 185
Manager Dody adres e-mail: [email protected]

Doda strona internetowa

W celu uzyskania kontaktu z Dodą można wypełnić specjalny formularz kontaktowy, który dostępny jest na jej głównej stronie internetowej. Należy go uzupełnić wpisując w odpowiednie miejsca wszystkie wymagane dane. Są nimi imię, nazwisko oraz adres poczty elektronicznej. W formularzu powinna też zostać zawarta treść. 

Doda koncerty – kontakt

Kontakt w sprawie koncertów Dody wszystkie zainteresowane osoby mogą uzyskać na dwa sposoby. Jednym z nim jest zrealizowanie połączenia pod numerem +48 533 312 120. Drugim sposobem jest przesłanie wiadomości mailowej na adres [email protected].

Telefon dotyczący koncertów Dody: +48 533 312 120
Adres e-mail: [email protected]