0

eToro telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-12-23 11:13:24
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 14:58:30
eToro telefon

Numer telefonu dostępny jest na stronie eToro. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy oraz informacji na temat eToro. Dane kontaktowe do eToro są podane na stronie infolinii.

eToro kontakt

eToro jest jedną z wiodących na świecie społecznościowych sieci inwestycyjnych i ma na celu zrewolucjonizowanie sposobu, w jaki ludzie inwestują oraz zwiększenie edukacji finansowej inwestorów. eToro stworzyło platformę inwestycyjną dla wielu aktywów, która powstała w oparciu o współpracę społeczną i edukację inwestorów: społeczność, w której użytkownicy mogą się łączyć, dzielić spostrzeżeniami i uczyć od siebie. W 2007 roku trzech przedsiębiorców postanowiło zmienić świat handlu. Ich misja: uczynić handel dostępnym dla każdego, w każdym miejscu i zmniejszyć zależność od tradycyjnych instytucji finansowych. Pierwsze wcielenie eToro: platforma handlowa online, która sprawia, że handel jest łatwy do zrozumienia, a nawet zabawny, dzięki graficznym reprezentacjom różnych instrumentów finansowych. Główna siedziba eToro obsługująca klientów z Europy zlokalizowana jest pod adresem 4 Profiti Ilia Street, Kanika International Business Center (KIBC) 7th Floor, Germasogeia 4046, Limassol, Cyprus.

Adresy pozostałych placówek stacjonarnych eToro:

  • eToro UK – 24th floor, One Canada Square, Canary Wharf London, E14 5AB, United Kingdom
  • eToro USA – 221 River St., 9th Floor, Hoboken, NJ 07030 USA
  • eToro Australia –  Level 33, Australia Square, 264 George Street, Sydney NSW 2000 Australia

eToro telefon +357 25 322500

Dostępna jest również linia telefoniczna eToro. Wystarczy zadzwonić na podany numer telefonu +357 25 322500 przekierowujący do siedziby w Cyprze. Konsultanci odbierają przychodzące połączenia telefoniczne tylko w wyznaczonych do tego celu godzinach. Warto jednak przed jakąkolwiek próbą kontaktu zajrzeć do przygotowanej przez zaawansowanych konsultantów sekcji FAQ, która zawiera najczęściej zadawane przez klientów pytania.