0

Barclays Bank telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2018-12-22 03:31:44
  • Data modyfikacji: 2022-09-13 13:15:32
Barclays Bank telefon

Barclays telefon kontaktowy - dane kontaktowe, e-mail, adres, numer telefonu. Skontaktuj się z bankiem w sprawie twojego konta. Znajdź numer telefonu

Barclays kontakt

Barclays jest brytyjską firmą holdingową. Swoje usługi Barclays świadczy na wszystkich kontynentach. Założony w 1690 roku bank swoją siedzibę posiada w Londynie. Barclays specjalizuje się w bankowości detalicznej. Celem banku jest wspieranie innowacyjnych rozwiązań.

Kontakt Barclays w Polsce jest nieco utrudniony, gdyż do wyboru jest jedynie Barclays Telefon obsługiwany w ściśle określonych godzinach. Barclays udostępnia również kontakt elektroniczny za pomocą mail lub rozmowę z opiekunem konta jednak te usługi są przeznaczone dla klientów z Wielkiej Brytanii. Możliwy jest również czat online na oficjalnej stronie, jednak trzeba znać kategorie problemu i wtedy następuje połączenie z konsultantem.

Barclays telefon

Jeśli chodzi o telefon Barclays udostępnia w Polsce dwa numery kontaktowe. Barclays Telefon obsługuję zarówno przez biuro obsługi klienta, jak i przez konsultantów banku. Możliwe jest również skontaktowanie się z odpowiednim działem Barclays, jednak rozmowa w takim przypadku prowadzona jest w języku angielskim.

Barclays Telefon Biuro obsługi klienta 0845 755 5555 

Barclays Telefon Bank Polska telefon 01604 230230

Barclays kontakt online

Aby skontaktować się z bankiem Barclays online, należy odwiedzić oficjalną stronę banku i w zakładce Barclays kontakt wybrać odpowiedni temat rozmowy. Po wybraniu tematu zostają przedstawione formy kontaktu. Pierwszą z nich jest kontakt poprzez czat na stronie. Kolejnym sposobem jest kontakt telefoniczny z odpowiednim działem obsługującym Barclays Telefon  lub rozmowa wideo poprzez oficjalną aplikację Barclays. Aby skorzystać z rozmowy wideo, wymagane jest posiadanie konta w banku.  Wszystkie wyżej wymienione formy kontaktu online, wymagają znajomości języka angielskiego, gdyż tylko w tym języku oferowana jest pomoc Barclays.

Barclays adres

Niestety w przypadku chęci uzyskania kontaktu osobiście poprzez wizytę w banku, jest to nieco utrudnione. Barclays nie posiada swoich oddziałów w Polsce. Tak więc najlepszą metodą na uzyskanie kontaktu jest forma telefoniczna. Barclays adres siedziby w Londynie można sprawdzić na oficjalnej stronie.