Levi's telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-08-04 07:24:16
  • Data modyfikacji: 2022-07-15 12:10:53
Levi's telefon

Telefon Levi's udostępniony dla klientów. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Levi's. Kontakt poprzez telefon do Levi's możliwy po wybraniu numeru 00800 53847 501.

Sklep Levi's

Levi's jest firmą z bardzo długą tradycją. Został założony jeszcze w XIX wieku w San Francisco przez niemieckiego imigranta. Firma Levis spodnie zaczęła produkować jako pierwsze, początkowo przeznaczone dla robotników, a później rozpowszechnione wśród coraz większej liczby ludzi. Obecnie te dżinsowe ubrania są noszone na co dzień. Dzisiaj w ofercie sklepu można znaleźć różnego rodzaju odzież damską oraz męską, a także dziecięcą o różnych krojach i wzorach. Firma posiada mnóstwo sklepów w całej Polsce, do których można znaleźć informacje kontaktowe pod odpowiednią zakładką na stronie internetowej.

Kontakt Levi's

Levi's telefon został udostępniony klientom do kontaktu. Najbardziej podstawową formą kontaktu z firmą jest wypełnienie formularza kontaktowego. Na stronie Levi's znajdują się dwa wzory formularza kontaktowego. Należy najpierw wybrać czy pytanie będzie dotyczyło sklepów stacjonarnych, czy może sklepu online. W obu formularzach trzeba podać podobne dane takie jak adres e-mail oraz wiadomość. Różnica polega jedynie na tym, że w obu formularzach mamy inne tematy pytania do wyboru. Po wypełnieniu wszystkich danych można wysłać wiadomość, a odpowiedź zostanie odesłana na e-mail przez członka supportu tak szybko jak to tylko możliwe. Na stronie Levis znajduje się również coś w rodzaju czatu, w którym można za pomocą haseł kluczowych wyszukać wszystkie artykuły z nim związane. Istnieje wtedy możliwość znalezienia odpowiedzi na pytanie w artykule. Firma daje możliwość wyrażenia opinii na temat sklepu, produktów, jakości usług. Polega to na wybraniu z listy, czego ma dotyczyć opinia, a na końcu można pozostawić ocenę.

Telefon Levi's

Skontaktuj się z konsultantem Biura Obsługi Klienta Levis. W razie pytań odnośnie produktów i sklepu wystarczy zadzwonić na telefon Levis zamieszczony na stronie internetowej numer telefonu. Levi's telefon do kontaktu: 00800 53847 501. Infolinia telefoniczna Levi's jest bardzo szybką i prostą metodą kontaktu bezpośrednio do osoby pracującej w firmie. Infolinia nie jest jednak dostępna cały czas. W celu dodzwonienia się do konsultanta trzeba dzwonić w dni robocze pomiędzy godziną 8:00 a 18:00.

Telefon Levi's: 00800 53847 501