0

ALDI telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-06-25 08:07:36
  • Data modyfikacji: 2022-09-13 10:46:34
ALDI telefon

ALDI kontakt - telefon kontaktowy biuro obsługi klienta ALDI. Podejmij karierę w ALDI . Reklamacje, zwroty, zadzwoń do ALDI. Aktualne dane kontaktowe

ALDI kontakt

ALDI jest niemiecką siecią sklepów spożywczych, posiadających również artykuły z kategorii mięso i nabiał. Do końca 2022 roku ALDI planuje poszerzyć swoją liczbę sklepów o blisko 60 placówek na terenie całej Polski. ALDI gazetka z promocjami oraz nowościami na najbliższy tydzień znajduję się na oficjalnej stronie sklepu. ALDI godziny otwarcia placówek na terenie całej polski są zbliżone i przeważnie jest to poniedziałek-sobota 6:00-22:00 

Aby uzyskać kontakt ze sklepem, do wyboru jest kilka opcji. Możliwe jest skorzystanie z telefonu kontaktowego do ALDI i rozmowa z pracownikiem biura obsługi klienta. Dodatkowo można skorzystać z internetowej formy kontaktu i wysłać wiadomość e-mail, skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie lub odwiedzić media społecznościowe ALDI i wysłać tam wiadomość prywatną.

Telefon ALDI

W celu uzyskania informacji oraz wsparcia można wykorzystać udostępniony przez ALDI numer kontaktowy. Telefon ALDI dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 i obsługiwany jest przez zespół pracowników ALDI.

Aldi telefon: 800 118 118 
Aldi telefon komórkowy: +48 32 35 70 300

Aldi online

Aby uzyskać pomoc lub nawiązać kontakt z ALDI online, wystarczy wysłać wiadomość na jeden z adresów e-mail. Dodatkowo na stronie możliwe jest skorzystanie z formularza kontaktowego i wysłanie wiadomości za jego pośrednictwem. Co więcej, ALDI posiada media społecznościowe, które poza udostępnianiem gazetek na najbliższe dni, służą również do odpowiedzi na pytania od klientów. 

Kontakt ALDI e-mail: [email protected]
Współpraca: [email protected]
Współpraca nieruchomości: nieruchomoś[email protected]
kontakt z biurem prasowym: [email protected]

Dodatkowo w przypadku chęcią podjęcia pracy w ALDI, warto śledzić ALDI LinkenIn, na którym firma udostępnia oferty pracy z całej Polski.

Aldi dane adresowe

Aby skorzystać z możliwości osobistego kontaktu z firmą, można odwiedzić jedną z placówek. ALDI dane adresowe udostępnia na swojej oficjalnej stronie, gdzie można poznać dokładną lokalizację każdego ze sklepów w okolicy.

ALDI adres:

ALDI Sp. z o.o.
ul. Niedźwiedziniec 10
41-506 Chorzów